Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha lemondtak rólam a szüleim,...

Ha lemondtak rólam a szüleim, azt hogy lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 7. 13:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%
De min vesztetek össze ennyire?
2022. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

10: drogozol? VAgy mi az oka, hogy nem akarnak látni?


Nagykorú vagy, a kérdésben megfogalmazott "lemondtak rólam" megfogalmazás teljesen irreleváns az esetedben.


Lemondani kisgyermekről, csecsemőről szokás, mikor a kórházban hagyják szülés után...

2022. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem írsz részleteket? Így nem lehet tanácsot adni.
2022. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

10-es De miért?

Szívesen segítenénk, így viszont nem lehet! Ha velük is így kommunikálsz, akkor megvan az oka, nem tudnak veled mit kezdeni.

Legalább pár sort leírhatnál, hogy miért alakult így, nyilván hosszú folyamat volt.

2022. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
98%

Nem mondasz semmit!

Nem feltételezés, csak példa!

Ha 25 éves gyerekem erre a korára nem csinált semmit az életében, ami ekkor már elvárható, pl.nem akar dolgozni, netán drogozik vagy alkoholista, játékszenvedélye van, csak azt akarja csinálni.

Akkor bizony megérleli bennem a döntést, hogy "lemondok" róla.

Hátsó, remélt gondolatom az, mert azért az én gyerekem, hogy észhez tér, rádöbben, hogy nem jó úton jár és változtat életén.

Mivel is "érdemelted" ki, hogy "lemondtak" rólad?

2022. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is rébusz ez a történet...
2022. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Hallod Kérdező, baromi nehéz bármilyen tanácsot adni, ha fogóval lehet csak kihúzni belőled pár tőmondatot.


Írd már le (légy szíves) elejétől a végéig, hogy mik voltak az előzmények, mert ez így nesze semmi fogd meg jól!

2022. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
6 éve költöztem el otthonról, 2 évig haza járogattam, majd az utolsó 4 évben mar csak FB-n tartottam velük a kapcsolatot. Gyanús volt férjemnek, hogy sose hívnak engem. Elmentünk meglátogatni őket, de kikapcsolták a csengőt is, útközben összefutottunk velük, és akkor mondták, hogy soha többé nem fognak beengedni a lakásukba. Okot mi se tudjuk. FB-n se nagyon ír vissza.
2022. júl. 7. 23:33
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
😳 Azért ezt így kategorikusan kijelenteni... Férjeddel van bajuk? Volt korábban valami vita? Tesóid vannak, akiket megkérdezhetnél, hogy mi történt?
2022. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Bátyám nekem állt, hogy egy vén emberrel vagyok együtt (27 éves), meg hogy a családban mindenki sajnál amiért ilyen sorsra jutottam, hogy a pin.mért vannak velem. Semmit nem érek stb. Aztán tiltott.


Ennyi össz-vissz amit tudok.

2022. júl. 7. 23:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!