Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítséget kérni jöttem! (?)

Segítséget kérni jöttem! (?)

Figyelt kérdés
az lenne hogy jelenleg lakásra gyüjtök.. és adódott egy lehetőség egyre.. DE.. az a mi lakásunk mellett van.. tehát pont a szomszéd.. az ajtónk melletti lakás...régebben iroda /lakás volt..viszont akkor anyám mellett laknák.. igy meg nem jó igaz?? nem tudom mi lenne a jó... legtöbb lakás mar 10+ milla... ez meg 4 ( voltam megnézni csak egy festés kell az egész lakásra amugy jó állapotú) mi legyen?

2022. júl. 10. 20:58
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
96%

Vedd meg, később meg adjátok el, és vegyetek máshol.

Mert bár nem jó ötlet a szülők közelében élni, de kezdetnek ha nincs más, miért ne? Te tudod, milyen a viszonyod velük.

2022. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
95%
Ha neked megfelel akkor vedd meg. Nem biztos hogy a közeljövőben adódik még egy ilyen lehetőség. Szomszédok lesztek abba nincsen semmi ha anyud nem járkál át feszt és nem lóg a nyakadon akkor tökéletes lesz az.
2022. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
83%
En nem birnam anyamat elviselni a szomszedban.Igy is eleg vele lakni,pont ma mondta nekem hogy korabban azt almodta hogy egymas mellett laktunk kulon hazban.Igy is mar az o eletet elem es az o nyavalyait kell megoldani..Senki ne lakjon az anyjaval ha lehet,kikeszito!
2022. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ, mennyire vagy jóban a szülőkkel.
2022. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
89%
Vedd meg. Majd eladod ha baj van.
2022. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
95%
Mivel alkalmi áron lehet megvenni, mindenképpen megéri, később pedig eladhatod, ha nem fértek meg egymás mellett.
2022. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim válasza:
88%
4 milla egy lakás? az komoly
2022. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
89%
Melyik város?
2022. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
87%

"egtöbb lakás mar 10+ milla"


hol? meg ez a 4 milla is hol? Ha Magyarországon, akkor ott valami komoly gond lehet azon a településen...

2022. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
72%

9


Szerintem is valami nagyon rossz környék lehet. Pécsen is 48 millió egy lakás.

Nyíregyházán már veszel 10 millióért alkalmi áron.

Hat a 4 millió nagyon fura az biztos.

Lakás vásárlás előtt vagyok, így nagyon jól tudom az országban a lakások árait.


Én nem venném meg!

2022. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!