Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítséget kérni jöttem! (?)

Segítséget kérni jöttem! (?)

Figyelt kérdés
az lenne hogy jelenleg lakásra gyüjtök.. és adódott egy lehetőség egyre.. DE.. az a mi lakásunk mellett van.. tehát pont a szomszéd.. az ajtónk melletti lakás...régebben iroda /lakás volt..viszont akkor anyám mellett laknák.. igy meg nem jó igaz?? nem tudom mi lenne a jó... legtöbb lakás mar 10+ milla... ez meg 4 ( voltam megnézni csak egy festés kell az egész lakásra amugy jó állapotú) mi legyen?

2022. júl. 10. 20:58
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
67%
fingotok sincs Miskolcról.. csak hallttál róla pár dolgot és azt hiszed az egész getto. pedg messze nem..
2022. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
77%
Jézus, nem csoda, hogy 4 millió. Amúgy ha szereted ezt a környéket, akkor annyiért megéri. 4 millióért Pest legszélén kapsz egy 2 négyzetméteres tárolót kb. Ha itt tervezed a jövőd, akkor ez egy elég jó lehetőség. De én menekülnék onnan, nem csak a szülői közelség miatt.
2022. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
91%
Azért Miskolcon is vannak gáz környékek pl Perces, egyhamar nem fogod tudni eladni, szóval azt meggondolnám. De ha pl az Avason van akkor az jó befektetés mert közel van az egyetemhez és ki lehet adni albérletbe.
2022. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
84%

A többi környékén 20 körül vannak a 2 szobásak, talán még a selyemréten olcsóbb, de azt is ki lehet adni albérletbe.

20-as fogalmad sincs Miskolcon milyen jó helyek vannak. Bp se jobb semmivel. Ott van a dugó, és a sok csöves. Nekünk legalább ott van egy köpésre a gyönyörű Lillafüred a Hámori-tó, a Tapolcai csónakázó tó, és a Bükk.

2022. júl. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
87%
Ha édesanyáddal jó a viszonyotok, akkor nyugodtan vedd meg
2022. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
70%
Miskolcon 4 millióért nincs lakás, csak Perecesen a Debreczeni Márton téren esetleg…azt meg ne vedd meg, ha a közeljövőben el akarod adni
2022. júl. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
88%

Igaz, hogy legtöbbünknek fogalma sincs Miskolcról, de erre nincs is semmi szükség. Ha ma egy lakás 4 millióba kerül, annak komoly oka van.

1. A környéken nincs munka. Miskolcon még akad is, tehát ez kilőve.

2. A szomszédok egy jól meghatározható etnikumhoz tartoznak, akikkel normális ember nem kíván együtt élni. Ekkor meg lehet venni, de eladni valószínűtlen, gyereket nevelni ilyen környéken meg rendkívül rossz ötlet.

3. A lakás olyan állapotban van, hogy még éppen nem omlik a fejedre. Ebben az esetben akár meg is lehet venni, ha az előző pont nem áll fent, mert felújítani apránként is lehet és addig is van hol lakni.

4. A lakás tulajdonjoga nem tisztázott, sokan örökölték és kényszer értékesítés van, adósság miatt árverezik vagy éppen haszonélvezet van rajta. Első esetben jó vétel, másodikban gyomor kérdése, harmadikban nem szabad megvenni, mert a haszonélvező élhet bármeddig is.

5. Ha a fentiek közül egyik sem áll fent lehet még átverés az egész. Ebben az esetben a vevő bűncselekmény áldozata lesz és soha többé nem látja a pénzét.

Szóval azt ajánlom, hogy mielőtt a szuper lehetőségtől elvakultan beleugrassz alaposan nézz utána a földhivatalnál a tulajdonjogi kérdéseknek és annak, hogy egyáltalán a tulaj akarja-e eladni, mert ez a legfontosabb. Senki nem olyan hülye, hogy egy 10milliót érő lakásért négyet kérjen, tehát derítsd ki miért ilyen olcsó.

Az anyáddal való szomszédság lehet jó is és rossz is, ehhez te ismered anyudat, hogy mennyire lenne átmászkálós. Általában véve nem a legjobb ötlet ennyire közel lakni.

2022. júl. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
76%
26-os vagyok, megtaláltam a jófogáson, bár kép nincs róla. Ha ez az persze…4,5 M-re tartja, Miskolc, Pereces…. csak gondolkozz el egy kicsit. Az Avas legrosszabb részén 20 M körül van egy 54 nm-es lakás, ez 4,5 M… vajon miért?? Eladni nem fogod tudni, mert az Újgyőri főtér- Pereces vonalon a helyzet csak rosszabb lesz, jobb tuti nem. Azok a lakások szinte eladhatatlanok
2022. júl. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
58%
Intelligencia kérdése. Ezrek laktak, laknak együtt probléma nélkül.
2022. júl. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező: ha megveszed, kiadva passzív jövedelem lehet, de hogy ott mennyiért lehet kiadni lakásokat, mi van a közelben és ki is vennék -e, azt nem tudom.
2022. júl. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!