Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen feltételekkel maradhat...

Milyen feltételekkel maradhat egy gyerek az anyánál egy szakítás után?

Figyelt kérdés
17 hónapos kisfiúról van szó, és sajnos úgy néz ki külön válnak útjaink. Rettegek attól, hogy elveszítem a fiamat. Anyukámmal élünk egy családi házban, megvan mindene. Szeretve, imádva van. Apja légenyében leszarja, csak büszkélkedni tud vele meg néha játszani vele. Pelenkát soha nem cserélt, de még arra sem képes, hogy az üres pelust le vegye róla pancsi előtt. Anyagilag jobb helyzetben van, megkeres egy hónapban fél milliót, de azt feketén. Hivatalosan 171 ezer. Én jelenleg csak a GYED-ből élek, természetesen anyu segít mindenben. Ő ha innen esetleg elmegy, akkor anyjáékhoz menne, onnan is jött. Ők 6an élnek együtt plusz párom nővérének a kislánya. Sosem foglalkoznak vele rendesen, csak berakják a tv elé. Segítsetek légyszíves tapasztalatokkal, nagyon magam alatt vagyok, megőrülök ha elveszik tőlem a fiamat. Az miatt is magam alatt vagyok, hogy mi lesz velem egyedülálló anyaként, kis támogatás nagyon jól jönne. Anyósom a kislányt is hergeli az apja ellen, mindig szidja, biztos engem is fog, hogy a picur inkább apás legyen. Mit vizsgál ilyenkor a bíróság? Lényegében mindent meg tudok adni a gyerekemnek, eddig sem segített túl sokat anyagilag, de most ez a rezsi mizéria is eleve kétségbeejtő
2022. júl. 15. 22:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

20 vagyok.

Még annyi, h erő kell és a saját érdeked nézd, a gyereknek is az a legjobb!

2022. júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Dehogy bántalmazom, még a kis kezére sem csapnék rá soha
2022. júl. 16. 10:59
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják az apának adni a gyereket, főleg hogy úgyis az anyjára sózná a gondozást.
2022. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon itt az ideje a válásnak, kérdező!
2022. júl. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!