Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám sokszor mögém sétál és...

Apám sokszor mögém sétál és megpuszilja a nyakam. Kicsi korom elrántom magam, és jelzem, hogy k\/rva kellemetlen. 21 éves (nő) vagyok, még mindig csinálja. Túlreagálom, vagy tényleg szörnyen fura?

Figyelt kérdés
Nem sokra emlékszem gyerekkoromból (15 éves korom előtt teljesen fekete a kép, utána homályos)...lényegében semmire, csak pár képkockára. Ez mindig jelen volt.

2022. júl. 24. 11:20
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
29%

8# Mit szerettél volna írni?

Mert így nem érthető.


Kérdésedre a válasz : semmiképp nem normális dolog apától.


Te miért költöztél külföldre? Van konkrét okod rá?

2022. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
42%
Minden molesztált és bántalmazott nevében kikérem magamnak ezt az undorító hazug troll kérdést!
2022. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
34%
Nem normális, hanem beteg. Ez szexuális zaklatás, családon belüli erőszak!
2022. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
73%
13-as! Miért lenne kamu? Amúgy meg mások nevében te ne kérj ki semmit, mert nincs jogod hozzá! A magad nevében beszélj!
2022. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
42%

Az h 15 éves korától nem emlékszik semmire?

Egyértelmű h ezt kitalálta!!!!

És baromi undorító h mások traumáját(akikkel valóban megtörtént) használja arra h szórakozzon


Te meg akkor ennyi erővel ne mond meg nekem h mit írhatok!

2022. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
30%
Wow, fura hogy apádnak külföldre elér a szája, és még így is eléri a nyakadat hogy ki tudja hányszáz vagy hányezer kilométer választ el titeket egymástól.
2022. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
39%
Hogy lehet a "kicsi korom óta"-t véletlenül elírni "15 éves korom előtt"-re? Szóval vagy tényleg valami nagy trauma vagy fejsérülés történt vagy simán össze-vissza beszélsz. És egyébként a gyerekkori emlékek hogyan kapcsolódnak a kérdéshez?
2022. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
42%
Hosszú ez a nyári szünet mi? Foglald már le magad valamivel ahelyett hogy se füle se farka történeteket írogatsz ide.
2022. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

1-Apámmal költöztünk külföldre. Sokszor visszalátogatunk (amit akkor is meg tudnék tenni, ha egyedül jöttem volna ki...de ezt már túl bonyolult nektek összerakni).

2-15 éves gyerek nekem még "kicsi" vagy "kistini". Lehet nem a legjobban fogalmaztam, de ennyire nem érthetetlenül. 15 éves köröm körül már több emlékem van, visszamenőleg egyre egyre kevesebb.

3-Emlékszem az adataimra, melyik iskolába jártam, pár arcra, névre, tanárokra. De nincs olyan emlékem, amit el tudnék mesélni egy teljes történetként. Csak pár képkocka pl: osztálykiránduláson ebihalakat kergetünk, földrajz órán felelek, biciklizünk a tóparton, apa hazaér munkából.

4-Nem. Nem ütöttem be a fejem, hanem nem volt egyszerű a gyerekkorom. Nem csak apám végett. Ezért is költöztünk. Azért említettem meg...hogy ez mindig jelen volt, nem új dolog.

5-Nem találtam ki. Erre csak a szavamat tudom adni.

6-Járok pszichológushoz, tudja a memoria gondjaimat, dolgozunk rajta. Erre vele még nem tértem ki, mert ismeri apámat, és féltem, hogy túlreagálom.


"Egyértelműen kitalálta." Nyilván ezzel töltöm a szabadidőm. Lehet támadni, mondani, hogy hazudok, nem tudom mit vártam. Nem tudom, hogyan lehet törölni kérdést, ha tudnám megtenném. Hihetetlen milyen gyűlölet van a magyar emberekben. Elszomorít.

2022. júl. 24. 12:36
 20/42 anonim ***** válasza:
0%

Legközelebb amikor megtörténik ilyen akkor fordulj meg és csókold szájon az anyukádat. Persze otthon és ne az utcán mert ebben az LMBTQXY,..stb világban még félreértenék.


Azért csinálja veled az anyukád ezt mert szereti gondolom a reakciódat ami adsz erre a cselekedetére, azaz játszik veled. Nincs ezzel baj, ha nem is reagálnál rá a nyakra puszijára akkor feltételezhetően leszokna róla.


Két lehetőség van, hogy megszüntesd a nyakra puszit:

- vagy nem reagálsz rá,

- vagy megfordulsz és finoman szájon csókolod, akár hosszan a szádat a száján tartva, még bele is nézhetsz a szemébe közbe, de ehhez még úgy gondolom, hogy fiatal vagy.

2022. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!