Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám sokszor mögém sétál és...

Apám sokszor mögém sétál és megpuszilja a nyakam. Kicsi korom elrántom magam, és jelzem, hogy k\/rva kellemetlen. 21 éves (nő) vagyok, még mindig csinálja. Túlreagálom, vagy tényleg szörnyen fura?

Figyelt kérdés
Nem sokra emlékszem gyerekkoromból (15 éves korom előtt teljesen fekete a kép, utána homályos)...lényegében semmire, csak pár képkockára. Ez mindig jelen volt.

2022. júl. 24. 11:20
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Nem...nem unalomból írtam. De már inkább azt kérdezem, hogyan lehet kérdést törölni?
2022. júl. 24. 12:38
 22/42 anonim ***** válasza:
8%
Anyuka/apuka teljesen mindegy hisz családon belül vagytok.
2022. júl. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
#20 Anyukám hogyan jön ide? És ez szörnyen undorító. Jézusom.
2022. júl. 24. 12:40
 24/42 A kérdező kommentje:
#22 Sosem puszilgatnám sem anyám, sem apám, sem senkim a nyakán.
2022. júl. 24. 12:41
 25/42 anonim ***** válasza:
23%

Mert az h 15 éves korod óta nem emlékszel semmire (ami mint kiderült nem igaz) de te ki is fejted az elej3n h pár képkocka, majd a kommentekben már jó pár az.

Mégis h jön ide?

2022. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
9%
én büszke lennék , akkor az én apukám olyan lenne mint a világ első embere a nagyszerű és még véletlenül sem pedofil joe biden
2022. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanezt csinálja apám csak idősebb vagyok 1 èvvel mint te. Gyűlölöm. Valamikor oda jön hozzám, simogatja a lábaimat, akkor elhúzom, egyszerűen ki nem állhatom az érintését. Volt már, hogy mondták hogy apámnak lehet szexuális gondolatai vannak velem kapcsolatban (ezt sem tartom már elképzelhetetlennek).. már csak azért sem, mert van hogy a szobámba épp öltözök és meztelenül vagyok, vagy pont fürdés után még nem öltöztem fel és ő BEJÖN. És mondom neki hogy öltözök, menj ki. És előtte végig néz rajtam. Szerintem ez nem normális, én nagyon távolságtartó vagyok vele szemben.
2022. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
4%
Az nem normális, hogy nem emlékszel az életedre. Én inkább azzal foglalkoznék, hogy miért van így.
2022. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező, aki baromságokat ír, azoknak NE VÁLASZOLJ, mert idióta perverz barmok. Jelenteni kell a válaszaikat! Kérdést törölni nem tudsz! Kérj segítséget a tanáraidtól, pszichológustól az iskolában, rendőrségen.

Egyébként azért nem emlékszel sok mindenre, mert blokkolja az agyad.

2022. júl. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
51%

Elhűlve olvasom ezeket a válaszokat... Még ha kamu is lenne a kérdés, hátha egyszer valaki másnak aki ilyen helyzetben van, segítség lehet: nem, nem reagálod túl. Tényleg furcsa, főleg mivel jelét adod, hogy neked ez kényelmetlen. Mondd meg neki határozottan, hogy ne érjen hozzád.


Sokan nem emlékeznek sok mindenre gyerekkorukból, ez nem feltétlen jelent semmi rosszat. De van valaki, akiben megbízol és akivel tudnál beszélni?

2022. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!