Mit tegyek anyámmal?

Figyelt kérdés
Anyámmal együtt élünk, régóta nem volt senkije, nemrég megismerkedett egy román férfival, akiben teljesen belezúgott. Ezzel még nem lenne semmi baj, de elég valószínű, hogy csak kihasználja. Persze ő ezt nem veszi észre, beszéltünk már erről, de szerinte én el akarom mellőle üldőzni és amúgy is, semmi közöm az életéhez. Mond neki minden szépet, hizeleg neki, de a legdurvább, hogy most kitalálta, hogy menjenek el TÖRŐKORSZÁGBA nyaralni, anyám kifizetett rengeteg pénz, (biztos, hogy sokba kerül egy ilyen út) és szerintem az ő útját is anyám fizette. De ezt nem tudom biztosan. Minden pénzét rákölti. Velem meg ma reggel is ordíbált, hogy miért fizettem ennyit a reggeliért??? Nem fizettem sokat, 3 virslist vettem a Pennyben, ez 500 ft volt. És dolgozok diákmunkán, a pénzt hazaadom, mert van tartozásunk is. Errő elszórja mimden tartalékunk ezért a férfiért. Mit tegyek, mondjátok meg!

2022. aug. 5. 18:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja, szerinte az a problémám, hogy ő most boldog és nem jön össze ismét apámmal. Persze ez nem igaz, utálom apám, nem bánnám, ha ősszejön valakivel, csak ne ezzel a férfival. Szerintetek igazam van, vagy túlreagálom??
2022. aug. 5. 18:12
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Mióta vannak együtt? Milyen jelei vannak, hogy a férfi csak érdekből van vele?
2022. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kb. egy éve ismerik egymást. Érdeklődik a Magyarországra való költözés iránt, anyám pénze felől, most is tudja, hogy tartozásunk van, de azért kifizetett vele egy nyaralást. Meg amúgy is fura fazon.
2022. aug. 5. 18:23
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem kéne neki kifizetni ilyesmiket, pláne ha van tartozás is.
2022. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám, hogy oda megy nyaralni ahova akar, de akkor ne várja el, hogy hazaadd a saját fizetésed, mert te nem ezért dolgozol. Fizesd az étkezéseid és a te részed a rezsiből, meg az egyéb dolgokat, amiket nem lesz ezek után hajlandó finanszírozni, de nehogy már a te pénzed legyen elvéve. Persze ez az opció is csak akkor jön szóba, ha a kereseted ezt fedezni tudja. Meg ha tudod vállalni, hogy esetleg elköltözöl, ha kirak otthonról (sajnos magamból indulok ki). Remélem idáig nem fajul el a helyzet.
2022. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Ne adj neki semmit haza, anyagilag függetlenítsd magad tőle. Innentől meg az ő problémája.


Otthon laksz még?

2022. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem közöld vele ha nem változik,te otthagyod,nem azért dolgozol hogy a te pénzedet is a pasira költse,szerintem ha oda költözik hozzàtok akkor anyukád ki fog téged dobni erre készülj fel és a helyedben most elkezdenék albérletet vagy mást nézni,kívánom hogy ne így legyen
2022. aug. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, otthon lakom még. De gondolkodom az elköltözésen, mert korlátozni akar mondenben.
2022. aug. 5. 18:47
 9/16 A kérdező kommentje:
És ezek után már a pénzt sem adom haza.
2022. aug. 5. 18:47
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Nézd itt a gyakorin rengeteg olyat olvastam hogy anyuka szerelmes lett és a pasi teljesen a gyermeke ellen fordította,és vagy kidobta a gyerekét vagy a gyerek költözött el,anyudal beszélj hogy mit szeretne,
2022. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!