Mit tegyek anyámmal?

Figyelt kérdés
Anyámmal együtt élünk, régóta nem volt senkije, nemrég megismerkedett egy román férfival, akiben teljesen belezúgott. Ezzel még nem lenne semmi baj, de elég valószínű, hogy csak kihasználja. Persze ő ezt nem veszi észre, beszéltünk már erről, de szerinte én el akarom mellőle üldőzni és amúgy is, semmi közöm az életéhez. Mond neki minden szépet, hizeleg neki, de a legdurvább, hogy most kitalálta, hogy menjenek el TÖRŐKORSZÁGBA nyaralni, anyám kifizetett rengeteg pénz, (biztos, hogy sokba kerül egy ilyen út) és szerintem az ő útját is anyám fizette. De ezt nem tudom biztosan. Minden pénzét rákölti. Velem meg ma reggel is ordíbált, hogy miért fizettem ennyit a reggeliért??? Nem fizettem sokat, 3 virslist vettem a Pennyben, ez 500 ft volt. És dolgozok diákmunkán, a pénzt hazaadom, mert van tartozásunk is. Errő elszórja mimden tartalékunk ezért a férfiért. Mit tegyek, mondjátok meg!

2022. aug. 5. 18:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sajnos vele nem lehet beszélni. Teljesen ki van magából fordulva.
2022. aug. 5. 18:53
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Akkor nincs más választás közöld vele vagy te vagy a pasi,más választás nincs
2022. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem, hogy anyád pénze érdekli, hiszen nincs neki! Ami van, azt a tartozásra fordítja úgyis. Lehet, hogy nem érdekli, ha később lesz kifizetve, és ezért megy el nyaralni. Nem biztos, hogy a hapsi nem magának fizeti az utat. Lehet, hogy azért érdeklődik csak anyád pénze után a pasas, mert szeretné tudni, hogy ha valóban egy pár lennének, összeköltözés, ilyesmi, akkor milyen anyagi helyzetben lévő nő lenne a párja. Lehet, hogy meg sem fordul a fejében, hogy hosszútávon is együtt marad anyáddal, ha ő pénzherdálásként fogja fel azt, hogy nyaralásra költ anyád ahelyett, hogy a tartozását fizetné ki. Jól is teszi, hogy érdekli a másik anyagi helyzete, nem mindegy, hogy kivel vagyunk együtt, csak teszteli anyádat, hogy hogyan bánik a pénzzel, fog-e kéregetni a jövőben a pasitól vagy sem, ilyesmi.
2022. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos sokáig csak addig ilyen "kezes" a pasi amíg el nem intézi az ittlakhatást. Lehet idővel házasodni is akar, hogy meglegyen minden engedélye, ahhoz hogy Mo-n tudjon élni. Próbáld meg anyukádat választás elé állítani amíg nem késő. Illetve szerintem se add már haza a pénzed és emellett tarts ki. Egyébként meg vicc kategória, hogy 500 forinton ki volt borulva. Még szerintem olcsón meg is úsztad a reggelit...
2022. aug. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen, ez az, hogy nem fozettem sokat. És szerintem is csak Magyarországra akar jönni. Vagy nyugatra és csak ugródeszka neki...
2022. aug. 6. 10:38
 16/16 anonim ***** válasza:
59%
Közölték vele a feltételeket??
2022. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!