Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez jó ötlet?

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Babám 5 hónapos. Férjem kamionos. Minden hétvégén itthon van, hétköznap válltozó. Van amikor minden nap itthon van de van amikor 2-3 naponta csak.

Most kapott egy ajánlatot Németországba 2 hét kint 1 hét itthon. Majdnem háromszoros fizetéssel mint itt. Viszont egyelőre nagyon nem akarom elfogadni, hogy elmenne. Szerintetek engedjem el? Azt mondta csak 1 év. Inkább még most vagy ha már pár éves a gyerek? Nem fogja tönkre vágni a házasságunkat? Vagy a gyerek mit fog ebből érzékelni? Hasonló helyzetben élők kérlek segítsetek. Nyilvan azert menne, hogy tudjunk haladni is a mai világba hitel és társai nélkül de egyelore nem tudom elkepzelni így az életünket.



2022. aug. 9. 22:34
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Jaa azt kihagytam, hogy egy városba élunk anyosommal, mindennap jön probal mindent jobban tudni mint én, rank van kicsit telepedve miota megszultem. Kiveve ha ferjem itthon van neki nem mer okoskodni mert ő kiosztja. Na már most ha ő elmegy tuti nem hagyna békén minket és tönkre tenne. Mondtam vigye magával maximum ugy engedem el😂. Megbeszelni vele nem lehet. Elmondjuk neki akar szepen akar csunyan megharakszik másnap mar itt van mintha mi sem tortent volna. Biztos vagyok benne, hogy ránk telepedne erősen......
2022. aug. 9. 22:37
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Anyósvédőnek ne tartsd otthon a férjedet, állj a sarkadra, zárd az ajtót és hasonlók.
2022. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
A te szemszögedből jó ötlet, mert lesz csomó pénzetek, ami segít egy induló családnak. A legnagyobb vesztes a férjed lenne, aki nem látná a kisbabátok legcsodálatosabb időszakát, az első lépéseket, ahogy a kis értelme fejlődik, az első szavakat stb. Ez a kötődésben is nagyon fontos időszak...szumma szummárum: én ki nem hagynám ezeket, le van szarva a pénz.
2022. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem anyosvedonek tartanam itthon. Ezt csak mellekesen jegyeztem meg, hogy ez is zavar. De az jobban, hogy esetleg szetszakad a kis családunk
2022. aug. 9. 22:45
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Mivel 5 honapos a baba, valószínű nem maradna meg neki mindez, de az is kérdés, valóban 1 év lenne e . Elnézve itt a helyzeteket, egyre roszabb lesz, és legalább van lehetőségetek ebből kimászni . Viszont a kapcsolatot nagyon meg kell erősíteni, bizalmilag, amikor csak tudtok, video chat stb :) illetve az otthon töltött időt tartalmasan ki elvezni . Sajnos szükség van a pénzre, és lesz is. Inkább most jobb, mint később, mikor a gyerek az apja után fog kerdezoskodni :) de ez az én véleményem . Az anyost meg sajnos neked kell kezelni, de szerintem meg tudod oldani :) Bizz magadban, és tudod, hogy csak jót akarsz :)
2022. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
29%
Azt ugye tudod hogy baromi nehéz lesz, mert gyakorlatilag magadra maradsz? A férjed mit akar? Mert nekem fura hogy "nem engeded" mert felnőtt ember aligha vár engedélyt. Az egy év azért is necces hogy: a: lehet hogy egyszerűen szabadulni akar tőletek, b: szinte kizárt hogy ne nőzzön be. vagy visszajön, vagy nem. Ha számítotok neki, azt mondaná, menjetek ki vele.
2022. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
Anyagilag viszont jól jönne gondolom amit behozna pénz.
2022. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Valaki itt nagyon férj elküldős kedvében van, a pontozásokat figyelve.....
2022. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
32%

A gyerek azt fogja érezni, hogy van is apja meg nincs: az életének fontos részeinél nem fog részt venni, mert No-ból nem ugorhat haza, hogyha a gyereknek pl versenye van hétközben, etc.


A házasságotok is tönkremegy vszeg, mert ezt hosszú távon nem lehet csinálni.

Vagy titokban megy a nőzés - esetleg te lépsz félre.


MOST azt mondod, ó, nem. Nem tudhatod, hogy x év múlva végül hogy cselekszel.

2022. aug. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Versenye két hónaposan? Miről beszélsz? Két hetente egy teljes hetet lenne így otthon, ez több, mint amit most otthon van.
2022. aug. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!