Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csináltassak orrpiercinget,...

Csináltassak orrpiercinget, ha már vagy 8 éve szeretnék, de az anyám tiltja?20

Figyelt kérdés

Még ő tart el, ő meg azt a jó kis, amíg ő tart el, addig.... elvet követi és neki ez nem tetszik, tehát nem "engedi". Viszont kolis vagyok, szóval ha hazamenetelkor befelé fordítom, akkor talán el tudom rejteni.

Vagy esetleg tudnék hatni rá, hogy úgymond engedje?


2022. szept. 14. 12:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
69%
Ameddig ő tart el téged, addig az ő szabályai szerint kell játszanod!
2022. szept. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
69%
#1-el egytértek. Majd ha a saját szabályaid alapján élsz, akkor azt csinálsz amit szeretnél :D
2022. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
0%

Egyezz ki vele egy köldökpiercingben :D de tényleg! Az ízlésesebb, szexi a maga módján. Azért ennél bensőségesebb viszonyt kellene anyáddal ápolnod, nem is értem hogy lehet ennyire régimódi. Főleg ez a szöveg amit említettél, ez amíg én tartalak el bla-bla... mennyi lehet, max 50 éves? Ez a duma a 90-es években ez nem ment ki a divatból?

A lényeg, ne a háta mögött intézd, légy egyenes vele. Mondd el miért szeretnéd, mondd el hogy ettől nem leszel sem sátánista, sem egyéb dark hullámos :D csak szeretnéd és kész. És hogy őt is szereted...

2022. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

#3 Nagyon ízléses lenne dagadtan egy köldök piercing. :D Majd esetleg, ha a fogyás végére érek. :D

Egyébként ő novemberben lesz 53.

Mellesleg csak az a baja, hogy neki nem tetszik, meg "nem kell kitűnni a tömegből". Amikor korábban több lyukat akartam a fülembe az is egy harc volt pont ugyanezen okok miatt.

2022. szept. 14. 12:58
 5/36 anonim ***** válasza:
85%

En megcsinaltattam anno amugy, sajat penzbol persze, utolag mar nyilvan nem tudott vele mit csinalni, 18 elmultam, kitepni meg nem tudta volna.

Elfogadta. Azota mondjuk mar ki is vettem, mert meguntam :D


Na de a beforditashoz csak annyit, hogy akkor gondolom septumod lesz, szigoruan tilos beforditani teljes gyogyulasig, kulonben iszonyatosan be fog gyulladni.

A gyogyulas olyan 4-8 het, kinek mennyi, szervezettol fugg. Szoval en azert erre annyira nem tamaszkodnek, kiveve, ha nem megyek haza 2 honapig.

2022. szept. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
35%

Tudom én, hogy ízlések és pofonok, de én szerintem iszonyatosan ízléstelen az orrpiercing. Ha ilyennel látok egy lányt, lehet bármilyen csinos, azonnal elillan minden szimpátia.

Vannak mágnesesek, meg mindenféle amihez nem kell lyukasztani, vegyél olyat. Ha meg mész haza, akkor kiveszed.

2022. szept. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nagyon ronda egy lányon
2022. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
70%

Szerencsere 6-os van akinek tetszik a piercing :)

De egyebkent az ember ezt nem vadidegen ferfiak (vagy nok) miatt csinaltatjak, hanem mert nekik tetszik es kesz. Ki nem szarja le, hogy neked milyen izlesed van, talalsz akkor magadnak majd olyan tarsat, akivel ez egyezik.

2022. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
26%

Én modern anyuka vagyok, mindent engednék a gyereknek, meg bírom a fiatalok hóbortját is, lehet bármi, szemöldök piercing, borotvált szemöldök, színes haj, fogékszer, tetkók, de az orrpiercing nekem kicsit gusztustalan.

Mondjuk azzal nem értek egyet anyukáddal hogy mindent tilt és minden harc.

Tényleg jó ötlet a mágneses ékszer.

2022. szept. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
22%
Az orrpiecing olyan, mint a frizura, lehet, hogy neked tetszik, de neki kell elviselnie a látványod. Majd ha már nem otthon laksz (a koli nem ér) és eltartod magad csinálsz amit akarsz. Annyira csak nem sürgős meg fontos.
2022. szept. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!