Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csináltassak orrpiercinget,...

Csináltassak orrpiercinget, ha már vagy 8 éve szeretnék, de az anyám tiltja?20

Figyelt kérdés

Még ő tart el, ő meg azt a jó kis, amíg ő tart el, addig.... elvet követi és neki ez nem tetszik, tehát nem "engedi". Viszont kolis vagyok, szóval ha hazamenetelkor befelé fordítom, akkor talán el tudom rejteni.

Vagy esetleg tudnék hatni rá, hogy úgymond engedje?


2022. szept. 14. 12:38
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Végül mire jutottatok?


Egyébként az ilyen nézetellentétek nagyon jók arra, hogy a kommunikációt, konfliktuskezelést, felelősségvállalást, önismeretet, bizalmat stb. tanuljátok mindketten.

2022. dec. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Két ünnep között akarom megmondani neki, hogy valamikor a vizsgaidőszakkban, vagy a vizsgaidőszak utánra időpontot fogok kérni. Nem engedélyt kérek, csak közlöm a tényt.

Csak egyéb okok miatt stresszes a családi légkör, szóval keresem a jó pillanatot, ami lehet, hogy nem lesz... :D

2022. dec. 24. 09:59
 33/36 anonim ***** válasza:
57%

Mondd azt, hogy

"Anya, nagy bejelenteni valóm van: terhes vagyok!"

Erre jól kitöri őket a frász, mire te:

"Áááá, csak vicceltem, a valóságban csak arról van szó, hogy orrpiercinget csináltatok magamnak. Ugye, örültök, hogy ez a hír?"

2022. dec. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell bejelentési sem mert csak veszekedés lesz a vége. Felesleges komrfontáció.. Őt megváltoztatni nem fogod.. Hanem megcsináltatod, azt amikor hazamész kiveszed.. Ennyi
2022. dec. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy én a fülbevaló al voltam így, többieknek már mind volt, nekem 17 éves létemre meg nem... Úgyhogy énis simán megcsináltattam, kis nem feltűnő kővel (kellett egy idő amíg nem lehetett ki venni), bár mivel akk meg gimnazista voltam azt is észrevették, és annak ellenére hogy, korábban ellenezték, kiderült h tulreagáltam.. Ink azon akadtak ki h miért titkoltam..
2022. dec. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez nem rossz megoldás! Sok sikert!
2022. dec. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!