Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csináltassak orrpiercinget,...

Csináltassak orrpiercinget, ha már vagy 8 éve szeretnék, de az anyám tiltja?20

Figyelt kérdés

Még ő tart el, ő meg azt a jó kis, amíg ő tart el, addig.... elvet követi és neki ez nem tetszik, tehát nem "engedi". Viszont kolis vagyok, szóval ha hazamenetelkor befelé fordítom, akkor talán el tudom rejteni.

Vagy esetleg tudnék hatni rá, hogy úgymond engedje?


2022. szept. 14. 12:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
11%

Vannak mágneses piercing-ek is. Azoknak nincs nyoma, sebet sem hagy maga után, ha haza mész meg nem veszed fel.

Próbának is jó lehet, hogy az még nem végleges, könnyebb visszacsinálni. :)

Ha külön költözöl, nagyobb leszel meg rakatsz állandót.

2022. szept. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
12%

Annál nincs is szebb látvány, mint amikor az orrpircing szép fényes a takonytól

és rugózik rajta egy több centis fika...

2022. szept. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
10%

Szép vagy Bleró...


[link]

2022. szept. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
8%

Amíg ő tart el, addig nem csinltatsz.


Vagy vállalod, hogy NEM tart el tovább - igen, vannak olyan emberek, sajnos.

2022. szept. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
0%
teljesen off, de ennek mi értelme hogy szerencsétlen állat orrába teszik a fémet a 24-es által linkelt képen? :(
2022. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
13%

23.

Minden orrpirszingesről ezekre a "megkarikázott" disznókra asszociálok. :D

2022. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Tetszik, hogy ilyen disznós megjegyzésekkel szét van offolva a kommentszekció... Mindjárt írok is emailt a modiknak... :P
2022. nov. 27. 11:45
 28/36 anonim ***** válasza:
64%
Nem fogsz tudni vele kiegyezni. Nyeld le a békát majd ha elköltözöl, csináltasd meg. Ennek semmi értelme, hogy hadakozol a szüleiddel, hiába tanácsolják ezt mások.
2022. dec. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 évesen akartam száj piercinget. Anyukámat nem zavarta volna, de apumat nagyon is. Szóval nem csináltam meg. Elköltöztem párommal közösen és most 23 vagyok és helyette fül piercinget csináltattam. Saját fizumbol. Anyukámnak tetszett, apukám azt mondta hogy legalább nem feltűnő helyen van.

Végülis jobban jártam ezt, mert utólag rajottem hogy nem szép a száj PC, ha megunom akkor ott marad a heg

Károsítja a fogakat. Fül PC abból jobb ha már nem akarod viselni, kiveszed és ott úgy sem veszik észre a heget. Egyedüli hátránya hogy sokáig gyógyul. Nekem 8 hónapja van meg, de még mindig vissza gyullad néha.

2022. dec. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 NTBS ***** válasza:
100%
Ne. Ha teljesen független leszel, azt teszel, amit akarsz. Ne kockáztasd meg, hogy hirtelen kelljen a saját lábadra állni.
2022. dec. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!