Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csináltassak orrpiercinget,...

Csináltassak orrpiercinget, ha már vagy 8 éve szeretnék, de az anyám tiltja?20

Figyelt kérdés

Még ő tart el, ő meg azt a jó kis, amíg ő tart el, addig.... elvet követi és neki ez nem tetszik, tehát nem "engedi". Viszont kolis vagyok, szóval ha hazamenetelkor befelé fordítom, akkor talán el tudom rejteni.

Vagy esetleg tudnék hatni rá, hogy úgymond engedje?


2022. szept. 14. 12:38
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Azt tudom megcsinálni, hogy 3 hétig nem megyek haza. Utána sok a szennyes, mosni meg teljesen lutri, hogy tudok-e, de három heti cuccal elvagyok.
2022. szept. 14. 13:49
 12/36 anonim ***** válasza:
67%

16 éves koromtól szerettem volna, anyám is hasonló dumát nyomott, meg mindenféle rémtörténetekkel próbált hatni rám, hisztizett. Mondjuk ő kb mindenben ilyen, életkedvem is elveszi. Egyetem végén, gyakorlat alatt 24 voltam, amikor végre gondoltam egyet és elmentem barátnőmmel csináltatni, tök jó élmény volt, esztétikus, nem feltűnő, szeretem cserélgetni azóta is, megálltam egy pc-nél. Anyám mikor hazaértem: egész szép tényleg, pedig akkora az orrod, nem hittem hogy jól áll. Ennyi.😄 Bánom, hogy hamarabb nem csináltattam meg, nem mondom hogy öreg vagyok hozzá, de jó lett volna ha fiatalon is meglett volna. Olyan magamhoz tartozónak érzem :)

Van egy kislányom, én nem leszek ilyen vaskalapos, a jóízlés határain belül és bizonyos életkor felett engedni fogom neki.

2022. szept. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
70%
Hát én ezen nem gondolkoznék, megcsináltatnám és kész. Nyilván vannak az embernek kötelességei és alkalmazkodni kell, kompromisszumokat kell kötni stb., ha még a szüleivel él vagy nem teljesen független tőlük. Viszont én azt gondolom, hogy a piercing (vagy a tetoválás, haj, öltözködés és hasonlók) a saját döntésed, te fogod viselni és ezért neked kell dönteni róla. Nekem soha nem szóltak bele a szüleim ezekbe a dolgokba és nekem sem jutott eszembe, hogy megkérdezzem őket vagy engedélyt kérjek.
2022. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
13%

Nekem az orrpirszingesekről a disznók jutnak eszembe, akiket megkarikáznak hogy ne túrják fel a saját disznószaros akoljukat.

Gondokodj el ezen.

Valamint azon is, h billent el a balansz, hogy ilyen white trash hülyeséget akarsz majmolni.

2022. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
67%
Csinaltasd meg a sajat penzeden es kesz.
2022. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
10%

Ha már 8 éve akarsz, csak kibírsz még pár évet.

Én tetkót is csak akkor csináltattam mikor már nem laktam otthon. Pedig nagyon jó a kapcsolatom anyummal. de valahogy mégsem akartam addig (tiszteletben tartottam)

2022. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
0%
Létezik olyan kis átlátszó műanyag bisz-basz, amit be lehet tenni a piercing helyére, ha épp nincs benne semmi.
2022. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
20%

Orr pct 6 hétig nem ajánlott cserélni, kivenni, kifordítani stb.

Szóval ezt most felejtsd el

2022. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
56%
20 évesen a döntésbe nem szolhat bele.
2022. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
84%

Hiába pontoztok le! A porcba szúrt pc-k gyógyulása akár 6 hónap is lehet.

Szóval az nem megoldás h hétfőn szűrnak pénteken meg kicseréled vagy befordítod (nem is tudod mert ha piercer csinálja, nem a sarki kozmiban "lövik" csavart szárút tesz bele. Baromi nehéz cserélni ha nincs rutinod

2022. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!