Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, erről őszintén mi a...

Anyukák, erről őszintén mi a véleményetek? Tennétek valami?

Figyelt kérdés
Szóval a fiam végzős, és a reggelünk kicsit kapkodós lett. De vinnie kellett az iskolába pénzt a szalagavató jegyre, és kérdeztem, hogy hova tegyem hogy ne hagyja el (azért nem szeretném, hogy 28.000 Ft-ot csak úgy el hagyjon), mondta, hogy légyszi tegyem be a pénztárcájába, ami itt-ott van a táskájában. Nem szoktam a gyerekeim privát cuccában turkálni, de most ő kért meg. Szóval a pénztárcája hátsó zsebében, tudjátok az a hosszú a papírpénznek, ott volt kettő gumi óvszer. A férjem még olyan 13-14 évesen felvilágosította, de nem kapott tőle gumit, amit így tartogatna, szóval szerintem magának vette. Akkor ott gyorsan intéztem a dolgaimat, de utána vezetés közben ezen gondolkoztam, hogy rá kellene-e kérdeznem. Mármint hogy randizgat-e valakivel, vagy barátnő esetleg. És ha így van, megnyugtat, hogy ha esetleg szeretkeznek is, azt felelőség teljesen csinálják, és nem lesznek betegek, vagy a lány terhes. De akkor is, nem tudtam, hogy ő szexuális életet él. Vagy ha pl megkérdezem, akkor lehet kínos lenne neki, mert mondjuk csak azért van nála, hogy hátha egy randi jól sikerül, és akkor felkészült legyen. A férjemet kérdeztem, de annyit mondott, hogy “hagyd rá, nem is biztos, hogy szexel”. Itt főleg fiús anyák válasza érdekelne, hogy volt-e ilyen és mit csináltak, vagy mit csinálnának. Valamint férfiak válasza is érdekelne, hogy ennyi idősen ők miért hordtak maguknál gumi óvszert.

2022. szept. 16. 16:21
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
94%
Azt valaki linkelje már be 🤣
2022. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
95%
Meg aki a harmic1 éves lányánál atibabyt 🤣
2022. szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
95%
11: szerintem törölték. Eléggé kiloógott a lóláb, hogy full kamu az is...
2022. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
96%
Én elmúltam 50. Tízen éveim közepe óta mindig van nálam gumi, pedig szélsőségesen monogám vagyok.
2022. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
88%
Hát én 39 éves vagyok és nő, de emlékszem rá, hogy kb. általános iskola 7. osztályától kezdve minden évben osztogattak nekünk óvszert ilyen-olyan felvilágosítás keretében.
2022. szept. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Az előző óvszeres már a második volt elvileg a sorban, előtte volt egy másik ilyen még.
2022. szept. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
86%
16: ja, akkor ez se fog sokáig ittmaradni... :)
2022. szept. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a mai óvszer fétis?
2022. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim válasza:
100%

A fiaddal egyidős lány vagyok, elég sok buliban voltam már. Van két barátnőm, akik abból űznek sportot, hogy minél több fiúval legyenek, utána pedig elmesélik a baráti körünkben mindenkinek, kivel mi volt és milyen volt. Állításuk szerint SEMELYIK fiú nem hord óvszit magánál, akkor se, ha tudják, hogy szex lesz.

Örülj neki, hogy van nála, legalább vannak még értelmesek is, akik nem csak beteszik oszt jóvan. És ne hozd fel neki! Bőven érett a szexre, ehhez már nem kell neki szülői segítség. Max akkor, ha ő kéri.

2022. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
91%
Én tizen-egynéhány éves koromtól hordtam magamnál óvszert, pedig akkor még tök esélytelen volt, hogy bármi összejöjjön. Barátnőm csak tizenhét éves korom után lett, az első szexuális élményemet tizenhét és fél éves koromban szereztem. Megjegyzem, akkor ez volt a természetes, tisztában vagyok vele, hogy ma hamarabb szereznek szexuális tapasztalatot a fiatalok.
2022. szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!