Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, erről őszintén mi a...

Anyukák, erről őszintén mi a véleményetek? Tennétek valami?

Figyelt kérdés
Szóval a fiam végzős, és a reggelünk kicsit kapkodós lett. De vinnie kellett az iskolába pénzt a szalagavató jegyre, és kérdeztem, hogy hova tegyem hogy ne hagyja el (azért nem szeretném, hogy 28.000 Ft-ot csak úgy el hagyjon), mondta, hogy légyszi tegyem be a pénztárcájába, ami itt-ott van a táskájában. Nem szoktam a gyerekeim privát cuccában turkálni, de most ő kért meg. Szóval a pénztárcája hátsó zsebében, tudjátok az a hosszú a papírpénznek, ott volt kettő gumi óvszer. A férjem még olyan 13-14 évesen felvilágosította, de nem kapott tőle gumit, amit így tartogatna, szóval szerintem magának vette. Akkor ott gyorsan intéztem a dolgaimat, de utána vezetés közben ezen gondolkoztam, hogy rá kellene-e kérdeznem. Mármint hogy randizgat-e valakivel, vagy barátnő esetleg. És ha így van, megnyugtat, hogy ha esetleg szeretkeznek is, azt felelőség teljesen csinálják, és nem lesznek betegek, vagy a lány terhes. De akkor is, nem tudtam, hogy ő szexuális életet él. Vagy ha pl megkérdezem, akkor lehet kínos lenne neki, mert mondjuk csak azért van nála, hogy hátha egy randi jól sikerül, és akkor felkészült legyen. A férjemet kérdeztem, de annyit mondott, hogy “hagyd rá, nem is biztos, hogy szexel”. Itt főleg fiús anyák válasza érdekelne, hogy volt-e ilyen és mit csináltak, vagy mit csinálnának. Valamint férfiak válasza is érdekelne, hogy ennyi idősen ők miért hordtak maguknál gumi óvszert.

2022. szept. 16. 16:21
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
90%
Te biztos a reggeli fogamzásgátlós kérdező vagy.
2022. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 Katona Dius ***** válasza:
98%

Nálunk ez úgy volt, hogy anyám megkérdezte, élek-e már szexuális életet? Mondam igen. Védekezünk? Igen. Azt mondta, oké.

Nálunk ennyiben ki is merült a dolgog.

2022. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
85%

31: azóta már van új epizód is... :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2022. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
87%
Az új epizódot is törölték :)
2022. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Darius- ***** válasza:
96%

Volt nalam is abban a korban mindig, és én vettem meg.

Azt hiszem ez az elso kérdés, amelyikben elolvastam a kommenteket is, leszamitva a 2-3 valaszosakat. Tényleg sok mindent jobban latnak a nok, mint mi férfiak. Erre akkor jovok ra, miutan meghallgattam vagy olvastam oket.

2022. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
86%

18 évesen... szerinted már hány csajt fektetett meg? Segítek: ha jó pasi, volt neki legalább 1-2.


Erre egyébként sem kell rákérdezni, mert a szexulis élete nem tartozik rád.

2022. szept. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább az a furcsa, hogy 17-18 éves a gyerek, de még mindig nem lehet rábízni 28.000 forintot.


Meg még jó, hogy nem 5 éves gumikat hordoz a pénztárcájában :D

2022. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki hogy védekezik

Nekem is volt már óvszerem 13 évesen is de csak 17 évesen szexeltem először

13-14 évesen gyakoroltam a használatát

2022. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!