Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy közöljem anyukámmal,...

Hogy közöljem anyukámmal, hogy ezentúl nem akarom úszásoktatàsra hordani a gyerekeimet, ha neki ez nagyon fontos?

Figyelt kérdés

Történt a családunkban egy tragédia 5 évvel ezelőtt, a húgom fürdeni ment a barátaival egy folyóhoz, és megtörtént a baj, vízbefulladt... Ezután anyukám az egész családnak elrendelte, hogy úszásra járjunk. A kislányom alig volt 1 éves akkor, anyukám ragaszkodott hozzá, hogy babaúszásra járjak vele, és szóta is heti rendszerességgel úszni járunk.


Én is úgy voltam vele az eset után, hogy nagyon hasznos lehet ha valaki jól úszik, és természetesen megértettem, hogy anyukámnak segít a gyászban és a történtek feldolgozásában az, ha ilyen módon gondoskodhat rólunk, mert magát okolta, hogy gyerekkorában nem hordta el úszni tanulni a húgomat.


Viszont a kislányom elkezdte az iskolát és fáradtabb jön haza, gyakorlonia kell az iskolába, ő is kihagyná már az úszást sokszor és nekem is nehezebb a logisztika mert várom a 2.babát. Anyukám úgy készül,hogy ha megszületik a kicsi, vele is ugyanúgy lesz babaúszás, de nekem már terhes lesz 2 gyerekkel, és összeegyeztetni egy iskolás kislány és egy kisbaba napi programját is nehéz lesz. A kislányom sem bánná ha nem vinném már úszásra, és én úgy látom, hogy már nagyon jól úszik. Szóval a mi már logikusabbnak látjuk ha abbahagynánk, a kicsivel pedig majs néha ha időm engedi elmegyek babaúszásra, de rendszeresen nem szeretném hordani. Anyukám viszont ki fog borulni ha meghallja.( Járt pszichológushoz, de ugyanúgy ragaszkodik hozzá, hogy járjunk úszni).


2022. szept. 26. 09:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
98%

Járhatsz te úszni a folyó úgy elvisz, mint a fene.


A húgod felelőtlenségéért meg nem kell az egész családot szpatni innentől kezdve.


Én is úsztam folyóban, és igen, előfordult, amikor kétesélyes volt, hogy ki tudok-e jönni, de ez az én fxságom.

2022. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
13%
Easy. Mondd, hogy úszni mentek vigyetek is cuccot de közben menjetek el vásárolgatni plázába, vagy játszóházba és egyetek 1 finomat. Előtte mondd meg anyudnak, ha ennyire akarja, hogy járjatok úszásra akkor adjon is rá lovét. Abból a pénzből meg az előbb említett dolgokat lehet csinálni. :D Ravasznak kell lenni.
2022. szept. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
95%
"Anya, a gyerekek már tudnak úszni, nem járnak tovább.' Ennyi
2022. szept. 30. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Jól eltűnt ez is.
2022. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ki van tiltva.
2022. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!