Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan titkoljam el az orrpier...

Hogyan titkoljam el az orrpiercingemet?

Figyelt kérdés

Igazából nagykorú vagyok, magamat tartom el. Viszont kolis vagyok, kéthetente járok haza, mert csak így tudok mosni.(Kolis mosoda mindig tele, szobában hely sincs teregetni, szóval ez offos)

Amikor 16 éves koromban szóba került a piercing anyám közölte, hogy amíg az ő házában lakom nem lehet, nagykorúként ki is dob. Én nem deríteném ki előzetes kérdéssel, hogy így négy évvel később milyen a véleménye a dologról, mert akkor lehet jobban figyelne. Egyébként septumot szeretnék, viszont úgy tudom azt nem nagyon lehet forgatni, befordítani, amíg nem gyógyult. Az meg nem két hét.

Szóval mit javasoltok, ha megcsináltatom, akkor hogy titkoljam el?


2022. okt. 1. 19:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
81%

bohócorral:

[link]

2022. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
79%
Tehát kontrollál az anyád. Legjobb amit tehetsz magadnak az az, hogy azt csinálod, amit szeretnél, addig míg másnak nem ártasz. Nos egy orrpiercing nem tudom hogy ártana bárkinek is, tehát csináltasd meg, és ha anyád kiakad, akkor elmondod neki, hogy mindig is szeretted volna, hogy legyen. Ha ezek után is esélytelen, akkor tartsd magad távol tőle, mert csak egy kbaszott toxic anyád van. Sajnálom, ha rosszul hangzik, de nem vagy senki tulajdona, még a saját szüleidé sem.
2022. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 Metionin ***** válasza:
94%
Sehogy. Mit csinál, kiveszi az orrodból?
2022. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan, vállald a tetteid következményét, felnőtt vagy, viselkedj is úgy!
2022. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
85%
Vagy nem tetetsz vagy költözöl majd, enyni.
2022. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
91%
Nincs egyetlen mosoda sem egy egyetemi városban?
2022. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

#4 Nyilván nem, de elég nagy bajban lennék, ha ki lennék dobva otthonról. Mert jelenleg mosni nem igazán tudok máshol, és tulajdonképpen csak ezért járok haza. Albérletet nem tudnék fenntartani, még csak szobára sem telik annyiból, amennyit tudok dolgozni a suli mellett. Ez annyira elég, hogy kifizetem a koli díjat, eszek(ráadásul speciális étrendet kell tartanom ételérzékenységek miatt, szóval drágább is), meg havi kétszer moderáltan szórakozom.

#7 Van, csak nem fér bele a költségbe, mert rohadt drága... Ha offolom azt a minimális szabadidős programomat, meg kihagyok komplett étkezéseket, akkor belefér, csak az meg se mentálisan, se fizikálisan nem egészséges.


Egyébként meg nulla darab releváns választ kaptam arra, hogy hogyan titkoljam el a piercinget...

2022. okt. 1. 20:02
 8/41 anonim ***** válasza:
84%
Hát esetleg valami sérülést tudsz megjátszani, ami miatt ragtapadzt kell tenni az orrodra. Kivenni nem lehet addig és a helyét befedni valamivel. Vagy vegyél maszkot, mondd hogy kicsit köhögsz.
2022. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
28%
Ja, a màsodik mondat kèrdés lett volna.
2022. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
82%

Annyira unalmas mar, hogy felnott embereket igy befolyasolja az anyjuk. Nehogy mar egy szutyok piercing miatt kidobjon...


Nekem is izelt, amikor a tetovalasomat megcsinaltattam. Hogy latszik... es nem pillangok repdesnek, mint az atlagos csajokon. Azt nem irom le, milyen tetovalas, mert nagyon keves van a vilagon belole.


Szoval engem is rogton megszolt. Mondtam neki, hogy semmi nem valtozik ezzel. Az eg nem fog rank szakadni, en meg ugyanolyan gyermeke maradok, mint regebben. Azota nem szol bele, pedig tudja, hogy van tervben bovites.

2022. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!