Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan titkoljam el az orrpier...

Hogyan titkoljam el az orrpiercingemet?

Figyelt kérdés

Igazából nagykorú vagyok, magamat tartom el. Viszont kolis vagyok, kéthetente járok haza, mert csak így tudok mosni.(Kolis mosoda mindig tele, szobában hely sincs teregetni, szóval ez offos)

Amikor 16 éves koromban szóba került a piercing anyám közölte, hogy amíg az ő házában lakom nem lehet, nagykorúként ki is dob. Én nem deríteném ki előzetes kérdéssel, hogy így négy évvel később milyen a véleménye a dologról, mert akkor lehet jobban figyelne. Egyébként septumot szeretnék, viszont úgy tudom azt nem nagyon lehet forgatni, befordítani, amíg nem gyógyult. Az meg nem két hét.

Szóval mit javasoltok, ha megcsináltatom, akkor hogy titkoljam el?


2022. okt. 1. 19:05
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%

"a 37 éves bátyánk csinálja, aki 2 megye távolságból hordja haza péntekenként anyámnak a mosni valót"

Nekem is van egy testvérem, aki szintén haza kezdte hordani a mosást hasonló életkorban - amíg jól be nem szóltam neki. :) Ha még nem próbáltad, érdemes lehet, segíthetsz neki vele. ;-)

2022. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!