Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan titkoljam el az orrpier...

Hogyan titkoljam el az orrpiercingemet?

Figyelt kérdés

Igazából nagykorú vagyok, magamat tartom el. Viszont kolis vagyok, kéthetente járok haza, mert csak így tudok mosni.(Kolis mosoda mindig tele, szobában hely sincs teregetni, szóval ez offos)

Amikor 16 éves koromban szóba került a piercing anyám közölte, hogy amíg az ő házában lakom nem lehet, nagykorúként ki is dob. Én nem deríteném ki előzetes kérdéssel, hogy így négy évvel később milyen a véleménye a dologról, mert akkor lehet jobban figyelne. Egyébként septumot szeretnék, viszont úgy tudom azt nem nagyon lehet forgatni, befordítani, amíg nem gyógyult. Az meg nem két hét.

Szóval mit javasoltok, ha megcsináltatom, akkor hogy titkoljam el?


2022. okt. 1. 19:05
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
94%

“…elég nagy bajban lennék, ha ki lennék dobva otthonról. Mert jelenleg mosni nem igazán tudok máshol, és tulajdonképpen csak ezért járok haza.”


Ilyen “bensőséges” szülő-gyerek kapcsolat mellett szerintem nyugodtan rakasd be a cuccost, szarabb ez már nem lesz!

Majd sorban állsz a mosásért és megoldod a teregetést mint a többiek.

2022. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
93%

Nem hiszem, hogy ezt el lehet titkolni. Ha ragaszkodsz a piercinghez, és ahhoz, hogy az orrodban legyen, az ki fog derülni.

Egy hazautazást azért ha akarnál, ki tudnál hagyni. Egyszer megkérhetnéd egy helyben lakó csoporttársadat, hogy moshass náluk, vagy abban a hónapban mosodára fordítanád a "moderált szórakozásra" szánt összeget, esetleg egyszer mégiscsak a kollégium mosógépét használnád.

De tényleg fölösleges ezzel szenvedni. Örökre nem marad titok egy orr piercing.

2022. okt. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 Darius- ***** válasza:
85%
Gyava népnek nincs hazaja. Sehogy, vagy marad vagy megy. Amugy hasznald egészséggel, ha tetszik, fontos , hogy jol érezd magad barmilyen stilust kovetoen.
2022. okt. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:
17%
Ne szenvedj már ennyit, csinálj szeptumot és fordítsd fel ha otthon vagy
2022. okt. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
30%
Ha nagykorú vagy és magadat tartod el, mint ahogy azt az első mondatodban irtad, hogyan tudna mégis kidobni?
2022. okt. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
18%
Sehogy, ha pedig kidob... ezt nem teheti meg, míg nappali tagozaton tanulsz ;)
2022. okt. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
63%

"nem teheti meg, míg nappali tagozaton tanulsz"

Csak kérdés, hogy meddig fog tudni úgy nappalin tanulni, ha nem támogatják tovább, mert szarik a szülők véleményére...

Valamit valamiért. Egy felnőtt embertől elvárható, hogy ha igényei vannak, akkor hajlandó legyen alkalmazkodni is. Eldöntheti, hogy az fontosabb-e, hogy máris orrpiercingje legyen, vagy az, hogy maradhasson-e nappalin - és majd csak utána, amikor majd már valóban el tudja tartani magát.

(Az mondjuk tényleg elég nevetséges, hogy azt mondja, eltartja magát, miközben még a szennyesének a mosását sem tudja megoldani önállóan... :D)

2022. okt. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Azért ne nevezzük már olyan nagy támogatásnak, hogy havi kétszer kimosom otthon a ruháimat, mert többnyire esélytelen bejutni koliban a mosókonyhába. Konkrétan többször volt, hogy az óráim után sorba álltam, és zárásig vártam és úgy nem jött össze. :D

Az meg tetszik, hogy nevetségesnek van titulálva, hogy eltartom magam, és mellé életképtelen is vagy a válaszolók szerint. Miért, minek nevezed azt, amikor valaki magának fizeti a lakhatását, a kajáját, a ruházkodást, gyógyszereket, meg tulajdonképpen mindent? Ne tegyünk már úgy, hogy ezzel szemben olyan kva nagy támogatás, hogy használhatom otthon a mosógépet havi kétszer, és akkor ez olyan nagy vétójog, ami teljesen érthető, indokolt.

2022. okt. 2. 09:39
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Két egyetemi várost írtam most be, Miskolcon és Debrecen, mindent helyen van önkiszolgáló mosoda. 16kg mosása 2200 Ft, szárítása 1700. Egy személyre 16 kiló ruha elég sok, hetente egynél többször biztosan nem kell menned. Az 3900 Ft. Havi 15600 Ft.n
2022. okt. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
62%

"Azért ne nevezzük már olyan nagy támogatásnak, hogy havi kétszer kimosom otthon a ruháimat"

Oké, ne nevezzük olyan nagy támogatásnak!

Na de várjál. Ha nem is olyan nagy támogatás, akkor miért írtad, hogy

"elég nagy bajban lennék, ha ki lennék dobva otthonról. Mert jelenleg mosni nem igazán tudok máshol, és tulajdonképpen csak ezért járok haza."?

Akkor nem is lennél olyan nagy bajban - tehát simán kirúgathatod magad otthonról, éljen a piercing!

2022. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!