Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálják ezt a szüleim?...

Miért csinálják ezt a szüleim? Kiakarok menni külföldre dolgozni,és akárhányszor szóvá teszem ezt nekik,lehordanak mindenféle szerencsétlennek,meg hogy minek megyek ki,ott se lesz jobb,meg inkább szedjek össze magamnak egy fiút.

Figyelt kérdés
Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?

2022. nov. 5. 23:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%
Hát, szerintem épeszű szülő nem ugrik ki a bőréből, ha a gyereke takaritonokent képzeli el az életét....
2022. nov. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát nem szeretnék egészségügyi asszisztens lenni, mert nem tetszik az a szakma, igazából már megbántam hogy azt tanultam. Amúgy nem az a lényeg hogy mi leszek kint, hanem az hogy ők egyáltalán nem akarják hogy én bárminek is kimenjek. Mindig azt fújják, hogy veszélyes, meg hogy itthon álljam meg a helyem. Viszont én utálom ezt az országot és nem akarok itthon aprópénzért bohóckodni. Igazából néha úgy érzem mintha nem is az ő lányuk lennék, én pl nem arra vágyom hogy legyen mellettem egy fiú, és akkor összeköltözzünk meg ilyenek, sőt nekem egyáltalán nem kell férfi semmilyen téren, én utazni akarok meg plasztikai műtéteket, mellplasztika stb. és ők ezt nem bírják felfogni. Szóval ez hogy ennyire ellenzik a terveimet, illetve mikor sokszor mondják hogy fogjak már egy normális fiút és kezdjek neki tanulni, hát én legszívesebben szembe köpném őket. Szóval itt az az egyetlen megoldás, hogy ha majd nem lesznek itthon, én szépen megfogom és elmegyek a tudtuk nélkül, aztán majd had keressenek.
2022. nov. 6. 11:14
 13/16 anonim ***** válasza:
33%

Ne ok miattuk vagy masok miatt menj vagy ne menj.

Magadert tegy mindnet ahogy neked jó.

De most tel előtt, belevagni, plusz lassan haborus helyzet kezd kialakulni, Oroszország anglia, stbstb akar a nato kozott.

Ha van hova menj , menj, de tudd hogy legyen hova hazajonni ha kell, mert lehet kelleni fog

2022. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

Kicsit fura hogy igy neveltek, teljesen ellentétes vagy amit ok akartak belolled.

Vagy nagyon leuraltak, vagy nagyon vedtek patyolgattak es bem tudtal kibontakozni es mindekozben valszeg rohadtul elkenyeztettek. Mert latom nem vagy nagy tisztelettel feléjük, "szembekopném" stb azért megis ok neveltek vigyaztak rád, gondolj bele mennyi erőfeszítés volt ez tőlük.


Oké nem kell hallgatni rajuk, menj csinald, te ugy latod jónak, tartsak tiszteletben a döntésed. Ennyi

2022. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%

És hányszor írod még le meg egyáltalán kit érdekelnek a szüleid?


21 éves vagy azt csinálsz amit akarsz ha neked takarítóként esne jól dolgozni Németországban akkor hajrá, nem itt kell siránkozni, hanem cselekedni kell. Azt sem kell várni, hogy asszisztáljanak hozzá, mert mindenkinek meg van a saját véleménye, de ahelyett hogy fújnád a saját hülyeségedet a szüleiddel kapcsolatban inkább tegyél érdemi lépéseket annak érdekében, hogy kikerülj takarítónak mert itt sopánkodni nem sok értelme van

2022. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát de nem az hogy én itt sopánkodok, csak idegesít hogy elhordanak mindenféle szerencsétlennek. Amúgy 14-es szeretem én őket, meg nyilván nem köpném őket szembe, csak ők könnyen beszélnek, mert ketten együtt milliókat keresnek egy hónapban, én meg hiába itthon élek, egy ruppótlan vagyok sőt ha ők nem lennének már éhenhaltam volna, és ezt ők is nagyon jól tudják, és mégis ellenzik hogy kimenjek.
2022. nov. 6. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!