Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a fiad...

Mit szólnál ahhoz, ha a fiad egy olyan nővel lenne együtt aki régebben prostituált volt?

Figyelt kérdés

A nő régebben szexet nyújtott pénzért és a megélhetésért csinálta. Már mindketten elmúltak 25 évesek.


Zavarna téged, hogy a párja ilyen munkával szerzett pénzt évekkel ezelőtt?



2022. nov. 16. 20:51
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
95%

Régebben, tehát nem most.

És nem én szexelek vele.


Akkor? Nem sokan vállalják ezt jó kedvükben.

2022. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
70%
Engem csak annyiból zavarna, hogy majd az unokámat bánthatnák amiatt, ha egy volt kuncsaftja felismeri az anyját és esetleg keresztbe tesz a családnak, csak ettől tartanék meg attól, hogy nehogy fertőzése legyen...
2022. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
13%

Hát, legalább szxuálisan tuti jól ellennének! :)


De gyereket inkább ne vállaljanak, mert bármikor kibukhat a dolog és fájna, ha bántanák...

2022. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
94%
Nem zavarna.
2022. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim válasza:
93%

Ha leszámolna minden kuncsaftjával

Minden oldalról ahol eddig hirdette letörölné magát

Megnézetné és kezeltetné esetleges fertőzését akkor nem zavarna

Valószínűleg nem azért vállalt régen ilyen munkát mert unatkozott

Nem én fogok vele együtt járni/élni

Ha a fiam őt választotta és nem zavarja őt a lány múltja akkor engem se, legyenek boldogok

2022. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
31%

Kutyából nem lesz szalonna, és sajnos tapasztalatból írom ezt.

Én számos évet voltam egy ilyen nővel, kialakul bennük egyféle képmutatás és embergyűlölet, amit tökéletesen lepleznek, de nincs más mögötte csupán rideg számítás!

Az ilyen nők önzőek, egoisták mégha nem is látszik rajtuk, sosem fogják feláldozni magukat a családért! Sosem veszik komolyan a házasság intézményét és mindíg csak a saját stabilitásukkal fognak foglalkozni valójában, mégha mást is mutatnak közben.

Ami pedig a legrosszabb, hogy idővel semmi sem elég nekik, a hatalom sem.


Szét fogja tépni a lelkét a srácnak idővel darabokra, és csak egy "könyv" lesz a könyvespolcán a srác...

2022. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
95%

Nem zavarna.

5# Jól megfogalmaztad a feltételeket.

2022. nov. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim válasza:
78%
Létezik 1 másik mondás is:rablóból lesz a legjobb pandúr, k*rv@ból meg a legjobb feleség, szerintem megérdemel 1 esélyt.
2022. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
86%
Nem örülnék neki és eléggé meg is lepődnék.
2022. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
82%
Nagyban attól függene a véleményem, hogy miért volt prostituált. Lusta volt rendesen dolgozni, vagy például nem volt más választása olyan rossz anyagi helyzetbe került.
2022. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!