Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a fiad...

Mit szólnál ahhoz, ha a fiad egy olyan nővel lenne együtt aki régebben prostituált volt?

Figyelt kérdés

A nő régebben szexet nyújtott pénzért és a megélhetésért csinálta. Már mindketten elmúltak 25 évesek.


Zavarna téged, hogy a párja ilyen munkával szerzett pénzt évekkel ezelőtt?



2022. nov. 16. 20:51
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom engem is miért pontoznak le. Mert útálom a söpredéket? Nekem ne hozza ide a lábtörlőt, van egy az ajtó előtt. Ezekből normális ember nem lesz már. Van itt a varosban 3 is. Mind az is maradt sajnos
2023. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretik 1mást, és már mind2en 25 évesek, akkor legyenek boldogok !
2023. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk akad a családban ilyen is olyan is.

Unokanővérem űzte az ipart, ő szimplán gyorsan akart pénzt.. Jelenleg egy kiélt nő, aki megjárta a pszichiátriát nem egyszer, voltak gyógyszer és alkohol problémái. Jelenleg passz, nem tartjuk a kacsolatot.



Unokaöcsém összeszedett egy ilyenecske lányt.

Szegényem nagyon rossz családból, szegénységből jött, esze se sok van neki, legalábbis az alapok az élethez hiányoznak. Ő is a megélhetésért csinálta.

2.5 évet voltak együtt, de a kapcsolatukra nagyon rányomta a bélyeget ez a dolog. Ezért is mentek szét.

2023. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
100%
Engem az se zavarna ha jelenleg is prosti lenne, ha a fiamat nem zavarja, s a nemibetegségekre vigyáznak.
2023. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!