Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kivitelezhető az, hogy...

Hogyan kivitelezhető az, hogy eltűnjek?

Figyelt kérdés

Teljesen toxikus a családom, ennek köszönhetően tönkre tették a gyerekkorom és egy megnyomorodott 19 éves vagyok.

Szeretném őket végleg kitörölni az életemből, amint az anyagi helyzetem engedi. Hogy tűnjek el?

(Amerika nagy álmom)



2022. nov. 25. 15:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
87%
Munka? Felmerült?
2022. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Másik város, új munkahely, telefonszám csere. Ennyire egyszerű. Az én féltestvérem így csinálta, és mivel a saját döntése volt, nem keressük azóta sem, ő sem minket. 30 éve volt...
2022. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Amerikába csak turista vízumot fogsz kapni.
2022. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
94%
Amerikába költözni, ott letelepedni kicsit bonyolultabb. Első lépésként szerintem célozz meg egy európai országot, vagy Magyarországon belül egy másik várost. Menj olyan albérletbe, ahol lakótársakkal osztoztok a költségeken, hogy ne az albérletre menjen el minden pénzed, ha még Amerikába is el akarsz jutni valamikor. Ha sürgősen el akarsz tűnni, akkor egy darabig nem a kényelem lesz az elsődleges szempont. Tegyél félre, amennyi pénzt csak tudsz. Majd dolgozz ki egy tervet arra, hogy hogyan juss ki Amerikába, és mit fogsz ott csinálni.
2022. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy #14 mondja. Tervszerűen kell eltűnni. Nem az lesz a nehéz, hogy lerázd őket, hanem hogy talpon maradj ott, ahová mész. Nem kell Amerikáig menni, Európában is remekül el lehet tűnni a szemük elől, és a jogi körülmények is sokkal kedvezőbbek (munkavállalás, egészségbiztosítás stb.)


Válassz okosan egy úticélt, ahol van a képzettségednek megfelelő munka. A vonatjegy olcsó, ha előre van melód, csak egy pár heti pénzt kell spájzolnd, és mehetsz. Az USA sokkal-sokkal drágább, nem kapsz legálisan munkát és nem lehet stoppal hazajönni, ha valami gebasz van.

2022. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
83%
Nemetorszagot, ausztriat javaslom. Tanulj nemetul.
2022. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
49%
Akinek másoktól kell megkérdezni, hogy hogyan "tűnjön el", az igen életképes lesz eltűnve :D
2022. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
54%
Hát munka nélkül sehogy. Munkával meg ott élsz és dolgozol, ahol akarsz. Vannak úgynevezett albérletek, lehet hallottál már róluk. Mégis milyen életképtelen kérdés ez?
2022. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi a munkád? Mennyit tudsz félretenni? Amerikába semmiképp ne indulj el legalább 2-3 millió forint értékű dollár nélkül. Nem csak az utazás drága oda, hanem az ott tartózkodás, vízum, stb. Lehet, hogy az első 1-2 hónapban még nem is találsz munkát, addig abból kell gazdálkodnod, amit kivittél magaddal. Kérdés, hogy mennyit tudsz mostanság félretenni. Nem tudom, mennyi pénzt kell leadnod otthon, de ha annyira toxikus a családod akkor gondolom sokat. Tehát valószínűleg pár évig még spórolnod kell, hacsak nincs valami baromi jól kereső állásod.
2022. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz lesz egyedül. Tapasztalatból mondom. És sokan rossz néven veszik és téged fognak okolni ezért.

Én 12 éves korom óta akartam eltűnni. 26 évesen már inkább az utcát választottam. Bár én betegség miatt otthonba kerültem, így sok segítséget kaptam.

Szörnyű volt az utóbbi 5 évem,de mára ezt tartom a legjobb döntésemnek, hogy eljöttem.

2022. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!