Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kivitelezhető az, hogy...

Hogyan kivitelezhető az, hogy eltűnjek?

Figyelt kérdés

Teljesen toxikus a családom, ennek köszönhetően tönkre tették a gyerekkorom és egy megnyomorodott 19 éves vagyok.

Szeretném őket végleg kitörölni az életemből, amint az anyagi helyzetem engedi. Hogy tűnjek el?

(Amerika nagy álmom)



2022. nov. 25. 15:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Persze nem azt mondom, hogy vonulj utcára.

Ha újra kezdhetném kis lépésekben haladnék. Egyszerre otthagyni csapot-papot nagy butaság...

2022. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
#19 Hát, még az a 3 millió forint is esetleg arra elég, hogy egy jómódú hajléktalan legyen. Hacsak nincs odakint egy ismerőse, aki befogadja és segít neki mihamarabb munkát találni, 10 millió forintnál kevesebbel nem javasolnám, hogy kimenjen. Meg az "Amerika nagy álmom" alatt gondolom azt érti, hogy azért nem akármilyen, lepukkant helyen akar ott élni, hanem valami menő város központjában, ahol még egy csótányos panel is drága.
2022. nov. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
41%
Vallalj melot usa-ban.
2022. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Darius- ***** válasza:
84%
Ha nincs rokon kulfoldon nehéz, de ismerek olyat aki igy oldotta meg. Gondolom, tudsz angolul amiért Amerika. Hitvany allasokra mindig van kereslet barhol. De ha gyujtesz pénzt, utana lehet jobb is.
2022. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
90%
Ha nagyon nem akarod, hogy megtaláljanak, akkor nevet változtatsz és telefonszámot cserélsz, amint elköltözöl
2022. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

USAba 2016ban 3 hét nyaraláshoz vittünk fejenként 2 misit és túrázni mentünk elsősorban, nem luxusnyaralni.


Kiköltözéshez zöldkártya és 6-8 havi megélhetési költség a minimum, az kb 50-60 ezer $

2022. nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! Külön köszönöm, hogy mindenki segítő szándékkal kommentelt! Királyok vagytok!


Arra gondoltam, hogy valamelyik nap, mikor iskolába mennék, elmennék Pestre, nyilván nem mondanám nekik. És vállalnék munkát munkaközvetítőn keresztül, olyat aminél adott a szállás. (Mindegy melyik ország)


Nyilván úgy mennék Pestre, hogy megvan már a meló.


Hogyan intézhetek el ilyen melót, mi a menete? Valami költsége biztos van.. Azt valahogy össze kellene szednem akkor..


Az egész nyarat végig dolgoztam, kaptam 500+ ezret de anyám elkérte , és nem igazán adja vissza.. Mindég srácok ez nem téma. Toxic itthon minden és minél előbb el kell menjek.

2022. nov. 26. 12:55
 28/31 anonim ***** válasza:
80%
Mi az h elkérte? Te hibád, hogy odaadtad. Legyen saját bankszamlád, anélkül ne akarj semmit. Itt a kérdés az, hogy diákmunkát akarsz e vállani, vagy suli mellett tudnál e teljes munkaidőben dolgozni. Gondolom az előbbi, akkor elsősorban a diákmunkáltatókat kell megcéloznod, bár abból nehezen jön ki az albérlet. Ilyen munkásszállókban szerintem ne gondolkodj. Legjobb lenne ha tudnál 8 órában dolgozni, akkor elég lenne csak frissíteni az önéletrajzodat, és pályakezdőként munkát találni. Abból a fizuból fizetnéd az albérleti díjat és a megélhetést.
2022. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha én lennék most ebben a helyzetben.. (voltam, csak sok évvel ezelőtt)

akkor elmennék valamilyen workaway programra. Sok szuper lehetőség van, szállás és munka és világlátás, tapasztalat munkatapasztalat és új kapcsolatok egyben.

[link]

Gondolom több ilyen szervezet van, nyilván utána kell nézni a feltételeknek de én elmennék valami olyan helyre önkénteskedni vagy dolgozni ahol szállás van és legalább valami zsebpénzt adnak.

2023. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
2023. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!