Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiataloktól kérdezem: hogy...

Fiataloktól kérdezem: hogy érintene, ha az egyik szülőd 50 évesen elkezdene egyetemre járni, és emiatt 3 éven keresztül kevesebb időt tudna rád szánni?

Figyelt kérdés
Mondjuk hétvégéken beadandókat írna, esténként vizsgákra készülne, időnként lemondana közös programokat? Arra hivatkozva, hogy kell ez a diploma, hogy a következő 20 évben is legyen jó munkája.

2022. nov. 26. 16:28
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Apám 2 diplomát szerzett 45 éves kora után, a másodikat már 50+ évesen. El is tudott utána helyezkedni a szakmában.

Amúgy büszke vagyok rá. Mondjuk én már külön éltem tőle, amúgy is kb csak havi egyszer-kétszer talalkozunk, ezen az egyetem nem változtatott. Gondolom egy ötvenes embernek már nem kisgyereke van, aki igényelné hogy körülötte ugráljon a szülő.

2022. nov. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Számomra teljesen mindegy.

Figyelmet és szeretetet sosem kaptam.

Családi programot egyet tudok felidézni az elmúlt 15 évből amikor elmentünk unokatesómmal az állatkertbe de zárva volt.

2022. nov. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Büszke lennék rá, hogy ennyi idősen belevág ilyenbe, mert kevesen teszik ezt meg. Mindig felnéztem azokra, akik ilyen korban is visszaültek az iskolapadba és nem azt mondták, hogy ők már minek tanuljanak?
2022. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

39éves vagyok, épp ebben a szeptemberben kezdtem gyerek mellett tanulni MEGINT.

Az első alatt a gyerek ovis volt, de muszáj volt, mert egyedül neveltem, és ezzel tudtam biztosítani, hogy a munkahelyemen előbbre jussak, többet keressek. Szerencsére ez sikerült. Most önmegvalósítok. Kreatív dolgot tanulok a saját örömömre. A gyerek már 14, de nem akar a fenekemben lógni, sőt, örül, ha nem lát kicsit.


Kérdező, ne gyártsd a kifogást, hogy jaj öreg vagy, meg jaj, mit szól a 14éves? Inkább olvasd vissza, hogy az aggodalmaid kicsit viccesek. Tényleg kifogás-szagúak. A beadandók írása mellett is jut idő színházra, vagy mozira, max akkor a 14éves megtanul főzni és többet besegít a háztartásba, hogy nyugodtabban tanulhass.


HAJRÁ!!!!!!

2022. nov. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 NTBS ***** válasza:
100%
Örülnék, hogy belevág. Sok sikert kívánok.
2022. dec. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!