Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha nem képes...

Mit tegyek, ha nem képes szeretni a saját anyám?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, egész életemben gyűlölt. A testvéreimmel kedves, de ha hozzám szól, olyan hangnemben beszél, hogy hallatszik az undor a hangján. Nem tudom, már mit tegyek. Bármit teszek, soha sem vagyok elég jó neki.

2022. nov. 26. 16:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%

#8 kérdező, ez biztosan nem a te hibád.

Sajnos sok defektes nő van, és több dolog okozhat ilyet. Ezt azért írom, mert van a rokonságban ilyen, és sokat agyaltunk már rajta. Itt a legvalószínűbb, hogy az illető születésével valami nem stimmelt (erőszak, más apa, terhesség alatti feldolgozatlan trauma, ezek az ötleteink főleg). A te esetedben is előfordulhat ilyesmi, de hogy nem a gyerek tehet róla, az biztos.

Evvel az érintett anyáknak kellene szaksegítséghez fordulni, ami a mi családunkban sem történt meg.

2022. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
95%
nolj fel, hagyd ott az anyadat, es foglalkozz a sajat eleteddel. ne adj masok szavara, legyen mar onbizalmad!
2022. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
97%
Az én anyám elégedetlen velem, lehet azt hitte, hogy fiúként majd eggyütt hímezgetünk, meg festegetünk, esetleg elromantikázunk különleges látnivalókon és persze emellet meg keresem a milliókat, hogy öregkorába biztonságba legyen. Ehelyett én egy átlagos férfi vagyok, mindenféle érdeklődéssel és meglátással, ami az ő buborékján kívül helyezkedik el, így csak egy felszínes kapcsolatunk van, mert a saját álomképeit hajszolha, anélkül, hogy bevonódna az enyéimbe.
2022. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%
Csak lehet hogy nem veszed észre hogy hogy beszél másokkal is.
2022. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
19%

#5 vagyok, már többször mondtam az apjának, hogy fogja és menjenek el (nálam élünk), de a másik gyereket is vinné, azt meg nem engedem.

Amúgy a családban mindenki iszonyatosan nehezen viseli őt, apja, testvére és a nagyszülők is, csak amíg az utóbbiaknak könnyű dolguk van azzal, hogy csak felhívnak, hogy mostmár menjek érte mert már nem bírják addig az ideje nagy részét velem tölti és így én kapom a legtöbb rosszat... Ha nem lenne a testvére már rég öngyilkos lettem volna!

2022. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
#17, ha úgy érzed, hogy nehéz a gyerekeddel, vidd el gyerekpszichológushoz, ő majd kideríti, hogy mi ennek az oka.
2022. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Éldd az életed.
2022. nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#11, de még mindig nem írtál konkrétat.


"-Ha csak a féltestvéreid, akkor lehet azért, mert utálja apádat."

Ugyanaz az apánk.


"-Valamelyik becsuszott gyerek vagy"

Nem hiszem, mert középső gyerek vagyok.


'-Eltér a nemed a másik két testvéredétől"

Ez lehet, a testvéreim fiúk.


"-Nem vagy olyan típus, mint amilyet anyukád elképzelt."

:((

2022. nov. 27. 13:59
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a szokásos sztori: a pöcsös az isten, a lány a szar ha megszakad is. De, anyáddal van baj, mert aza a nyűge veled hogy nem farokkal születtél.
2022. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Senior Séf ***** válasza:
100%
A testvéreid fiúk?
2022. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!