Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha nem képes...

Mit tegyek, ha nem képes szeretni a saját anyám?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, egész életemben gyűlölt. A testvéreimmel kedves, de ha hozzám szól, olyan hangnemben beszél, hogy hallatszik az undor a hangján. Nem tudom, már mit tegyek. Bármit teszek, soha sem vagyok elég jó neki.

2022. nov. 26. 16:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Írta hogy azok.
2022. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
100%

Sorstárs! 3 fiú között merek lány lenni.

Ők szentek, a teremtés koronái, én csak vagyok, de minek?

Mások előtt normális, de ha ketten vagyunk…

Nyugodtan írj ha beszélnél!!

2022. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem tudsz olyan helyre menni, ahol csak szobát adnak ki? Esetleg valami szakmádba vágó plusz meló, pl. napközit vállalni máshol vagy valami? Meg ha van diplomád, tök mindegy milyen, pluszban még tudsz biztosításközvetítő tevékenységet, szívatós, MNB-vizsga nélkül, ráadásul.
2022. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Pedig lépned kellene innen, minél tovább viselkednek így veled, annál mélyebbre kerülsz. 25 évesen a legszebb éveidet dobod ki, nagyon fogod bánni később. "Természetesen" idős korukban majd tőled várják a gondoskodást, hisz te vagy a lány, csak nem a fiúktól várnád el? Barátnőkkel nem tudsz közösen albizni? Teljesen másképp kellene bánnod magaddal, keress vidám társaságot, élvezd a fiatalságodat. Megúszni nem fogod a lelked háborgását, csak nem mindegy, hogy ilyen elnyomók miatt bánkódsz, vagy 50 évesen azért, hogy kidobtad az életedet az ablakon. És ne bántsd magadat a sablon "az életedet nekik köszönheted, mégiscsak a családod, blablabla", a világon semmivel nem tartozol nekik. Majd a sajátodnak tudod adni a szeretetedet, vagy a párodnak, vagy bárki olyannak aki téged szeret. Amíg ezen az érzelmi posványon jár minden gondolatod, addig tervezni és élni sem tudsz. Fuss innen.
2022. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!