Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A legtöbb magyar szülő miért...

A legtöbb magyar szülő miért kontrollmániás a gyerekeivel szemben?

Figyelt kérdés

Mindent tilt neki, ezt nem szabad, ez rossz, ez is rossz, azért nem ennyire szar a világ.....

Mire jó a hülye kontrollmánia?

A gyerek lelkét betegítik csak a szülök ezzel a viselkedéssel hogy mindent megtiltanak a gyereknek és mindenről le akarják beszélni!



2022. dec. 20. 18:31
1 2 3
 21/23 NTBS ***** válasza:
26%
Azért kell, hogy a gyerek megtanulja, hogy szabályok mentén kell élni. Dolgoztam olyan helyen ahová jöttek "szabadon nevelt" fiatalok. 13 hónap alatt 5-6-7 munkahely. Sokra vitték.
2022. dec. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Röviden rólam:

Nos a szüleim olyanok voltak,hogy volt nekem bármilyen cuccom ami jobb volt mint a tesómé,az elvették (lehetek az egy fém Matchboxom,kártya,plüss,telefon,pénz minden ami egy normális gyereknek volt),és 18 évesen semmi nincsen nekem..

Hiába akartam a életben akár esztergályni valamit,mindig közbe szóltak,és ha valamit rajzoltam,akkor abba kötöttek be...

Legalja az hogy amikor házi akartam írni, mindig oda jöttek és közbe szóltak és közbe üvöltöztek "így kell amúgy kell",meg kivették a kezemből..

Nyilván olyan dolog a szülő számáról hogy nincs referencia hogy megkülönbeste a hogy mi a jó meg rossz a gyereknek..

2023. márc. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

21

Okés dzsokés hogy kell a szigor,de mire föl?

Hogy nem tudom,ha fiam lenne és az mondaná hogy nem akar olyan ruhába járni amibe szeretném látni, akkor nem fogom azért nesztetni.

Ha lányom lenne,nem fogom azért nem fogom azért bibrálni hogy ne menjen le űdítőért mert én az kêpzelem hogy biztos fiúzni megy.

2023. márc. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!