Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van remény ilyen helyzetben?

Van remény ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok, a szüleimmel lakok. Van 21 éves, 16 éves és 13 éves testvérem. A szüleim betegek.


Egész életükben nyomorban éltek, bántalmazták őket gyerekkorukban. Amikor megszülettünk, onnantól is szegénységben és ezernyi problémában nőttünk fel, ők pedig éltek. Stressz a stressz hátán. Szenvedés a szenvedés hátán. Megöregedtek. Sajnálom őket, mert most is rengeteg nehézség van, daganatosak is, gondolom a dohányzás miatt, és állandóan csak az életkedvtelenséget, nyomort, szenvedést, fájdalmakat látom rajtuk. Mit tehetnék? Szeretnék örömet okozni nekik, de szinte lehetetlen, mert soha nem elégítették ki az igényeiket, így nekem sem mondják el. Amikor több pénzem volt, akkor nyaralni akartam vinni őket, de nem akartak menni... ah, sorolhatnám, de akkor nem érnék a végére soha.


Szeretnélek megkérni titeket, hogy segítsetek. Mit tehetnék? Mi kellhet egy anyának, nőnek?



2022. dec. 25. 16:24
1 2
 11/11 anonim válasza:
#7 Csak azon lehet segiteni aki engedi. Ha nem fogada el nincs mit tenni, másképp te mész rá. Te is. Ráadásul ajánlanál valakit aki többet tud erről.
2022. dec. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!