Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet feldolgozni azt,...

Hogyan lehet feldolgozni azt, hogy az exférjemnek minden és mindenki fontosabb a közös gyerekeinknél? A pénz, a nője, a sz@rkavaró húga, mindenki kb előbb áll a fontossági sorrendben.

Figyelt kérdés
2022. dec. 26. 19:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
És mielőtt valaki megjegyezné, hogy süt a gyűlölködés a kérdésemből... megvan rá sajnos az okom.
2022. dec. 26. 19:29
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Vannak nem szülőnek való emberek.
2022. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#2 Amióta különmentünk azóta ez főleg igaz az exférjemre.

Hogyan tudnám ezt elengedni, hogy ne bosszantson újra és újra, amikor szembesülök ezzel?

2022. dec. 26. 19:44
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Kérhetsz segítséget. Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, nem lehet könnyű.
2022. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
83%

Az életben, amire, vagy akire nem vagyunk hatással (nem tudjuk befolyásolni) akkor azon kár idegeskedni. Tudom, ez hihetetlenül nehéz, nekem sem megy az esetek többségében, de szerintem előremutató gondolat. :)


Sok kitartást Neked, a gyermekeid Rád biztosan számíthatnak. :)

2022. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha a gyerekeknél mindenki fontosabb neki,akkor gondolom a gyerekek sem ragaszkodnak hozzá érzelmileg. Te is zárd ki az életedből. Ő a múlt.
2022. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
5, oké, hogy ő nem idegeskedik, de látni, hogy a gyerekeit folyton átveri az apa, csak hitegeti őket, nagyon nehéz anyaként.
2022. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

És attól, hogy ott van nekik egy anya, attól még hiányozni fog egy apa, mégha nem is kötődnek hozzá semmilyen szinten.


Az én apámhoz se kötődtem soha, mégis rohadt szarul esett, hogy nem volt. Hogy másnak volt apja, hogy másnak nem volt egy leharcolt, folyton idegeskedő anyja, akit felőrölt a folytonos egyedüllét, a magány, a sok munka, aggódás a csekkek, számlák, egyéb befizetnivaló miatt. És egész életemben hiányzott egy apakép, hiába lett azóta már anyám mellett valaki, aki azóta apám helyett apám, felőröl az, hogy a saját, vérszerinti apámnak nem kellettem.

2022. dec. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Míg a gyerektartást nem úgy kell kifacsarni belőle addig okés.
2022. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
3, talán próbáld meg úgy, hogy mikor megint felb.sz valamivel, azonnal mondd magadnak, de hála isten, hogy már nem kell ezt lesnem napi szinten. Nem kell minden nap a színészkedését lesnem, jól éreztem én, hogy ennek semmit nem jelent a saját családja. Azt meg tudd, hogy amennyire te sem és a saját gyerekei sem jelentenek neki semmit, úgy a mostani nője meg a csodahugicája sem jelent neki pont úgy semmit, csak az éri meg neki, hogy most ezt színészkedi. Te viszont ismered a valódi érzelemvilágát. Az ilyen sosem változik, csak a szereplők változnak körülötte.
2022. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!