Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van, hogy ilyen a...

Elegem van, hogy ilyen a családom. Az én helyemben mit tennétek?

Figyelt kérdés
Legfőképp anyámról és a tesójáról van szó. Kezdjük azzal, hogy soha nem hagynak békén. Ha találkozni akarok egy fiúval, lekövetnek vagy elmondják, hogy egy világi kurv4 vagyok (“keresztények”…) bárhová megyek mindig elérik, hogy valami balhéval megutáljanak, kibeszélnek a munkatársaikkal folyamatosan, hogy egy életképtelen senki vagyok, miközben az ő “segítségük” nélkül -ami többet árt mint segít - lehet jobban járnék. Nem engedik, hogy normális fiúkkal együtt legyek, csak unalmas begyepesedett stréberekkel engednek el bárhova. Pedig én se vagyok szerintem olyan buta, mert olyan emberekkel nyilván nem ismerkednék, aki már első látásra balhés. Mindent rámkényszerítenek, “mert ők jobban tudják” és egyedül koliba lehetek önmagam, mert ott nyilván nem tudnak folyton ellenőrizgetni, és simán tudok nekik bármiről hazudni.

2022. dec. 29. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Anyád meg a nénéd nem keresztények, hanem hülyék.

Ettől majd akkor szabadulsz, amikor az itt panaszkodó többi tini. Majd ha külön laksz.

2022. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs érzelmi eszközöd, önbizalmad, mert sajnos lealázva élsz, addig tűrni kell, míg el nem költözöl. Mert ők nem fognak változni. Csak te tudsz változtatni, mert te szenvedsz.
2022. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Igyál valami lyányom.
2022. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Költözz amint tudsz.
2022. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elköltözöl messzire és telefonszámot cserélsz, problem solved….NEXT!!!
2022. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!