Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Támogatnátok a gyereketeket...

Támogatnátok a gyereketeket anyagilag 30 éves koráig?

Figyelt kérdés

Ok: a második diplomáját szeretné csinálni (állatorvos), azonban nem tudna mellette teljes állásban dolgozni.

Biológus diplomát szerzett, de a tanulmányai során rájött, hogy mindenáron állatorvos szeretne lenni. A képzést csak 30 évesen fejezi be, nincs ideje mellette dolgozni.


2023. jan. 14. 12:01
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
29%

Nem.



Nem tudom, hány bőrt akarnak még lehúzni a mai fiatalok a szülőkről?



Basszus 30 évesen is azt várod el, hogy a szüleid tartsanak el teljeskörüen?

2023. jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
89%
Erre a kérdésre azért nehéz válaszolnom, mert bár nem támogatnám a gyerekemet 30 éves koráig anyagilag, ellenben az állatorvosi szakmát nagyon elismerem. Állatmentő vagyok, jól képzett állatorvosok nélkül nem tudnánk működni. Tudom, hogy az állatorvosi egyetem borzasztó nehéz, és nem egyszerű mellette főállásban is dolgozni. Ebben az esetben, ha tehetném, a szülő helyében segítenék a gyereknek.
2023. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
32%

Nem. Szép is lenne.

Milyen jó, ha van az embernek gyereke. Régen a fiatal támogatta az időset, ma viszont dolgozzanak már anyuék 2 munkahelyen 80 évesen is nyugdíj mellett, hogy Gazsika egyetemen lébecoljon 20 évet is akár mert büdös a munka.

Fogadok albit is fizessenek, mert 30 évesen már naon ciki otthon lakni.

2023. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
31%
Nem.
2023. jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
85%

Ha valóban nem csak lógni akar a munkából, és bulizni egyetem alatt, ha utána várható, hogy dolgozik és jól keres majd állatorvosként, akkor igen.

Nem mindenki találja meg könnyen, hogy mivel szeretne foglalkozni. Van, aki tényleg csak kihasználja a szüleit, de van, akinek kicsit tovább kell támogatás, utána viszont dolgozik rendesen és jól keres.

2023. jan. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Azzal használja ki, hogy nem fog utána dolgozni, vagy mire gondolsz pontosan?

Egyértelműen dolgozni szeretne, egyébként ügyes, jó tanuló. Ez az álma.

2023. jan. 14. 12:26
 7/47 anonim ***** válasza:
97%
Ha nagyon jól keresnék és nem okozna gondot akkor miért ne de mivel a mai árak mellett úgy számolgatom a fizetésem hogy elég legyen így nem. Ez a szakma amúgy sem lenne olcsó.
2023. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
96%
Ha megtehetném anyagilag akkor támogatnám amennyire tudom. Gondolok itt az ingyenes lakhatásra meg az otthoni ingyenes étkezésre. A 25 éves gyerekem bulizását és szórakozását nem támogatnám anyagilag. Erre már felnőttként neki kell előteremtenie a pénzt.
2023. jan. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
88%
Csak akkor, ha dolgozna mellette részmunkaidőben és nyaranta
2023. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Az albérletet és a kaját kell kifizetni. Ez olyan havi 150 000 Ft.
2023. jan. 14. 12:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!