Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kisgyermeket várok, de Édesany...

Kisgyermeket várok, de Édesanyám bele szól a jövőmbe?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta vágyom egy Kisbabára, és most áldott állapodba kerültem. Az Édesanyám nem örül ennek és azt akarja vetessem el, vagy adjam örökbe. Mindez azért, mert a Kedvesem nős. Mi már rég meg beszéltük, hogy nem szereti a feleségét és elfog tőle válni. De Édesanyám el ereszti a füle mellett és nem érdekli hogy szeretjük egymást. Szerinte a Kedvesem rossz ember és becsap. Azt is mondja rá hogy aggressziv, ami nem igaz. Egyetlen egyszer adott egy pofont de ez azóta sem fordult elő és nemis fog, ezt meg igérte.

De nagyon rossz hogy így megromlott a kapcsolatunk Édesanyámmal, hiszen mégis Ő az Édesanyám. Mit tennétek ilyen helyzetben?

8 hkm



2023. jan. 20. 21:33
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/201 A kérdező kommentje:
Ha tudnátok hogy miket mond nekem nem irkálnátok ide ilyent.
2023. jan. 21. 16:29
 92/201 anonim ***** válasza:
100%

Mondani mindent lehet. :)

Tettekkel mit bizonyított eddig? (Nem, az, hogy lefekszik veled, mikor kedve tartja, nem szerelem.)

Miért nem vált el eddig? Ha ennyire szerelmes, miért él olyan nővel, akit nem szeret, miért tölti olyannal a karácsonyt például, ahelyett, hogy veled, élete szerelmével lenne? :)

2023. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/201 anonim ***** válasza:
96%

Jaj drága, naivitásod határtalan. Mondani sok mindent lehet, akinek van két agysejtje, mint például az be is kajálja az összes kamut, de tudod a tettek sokkal beszédesebbek. Tudjuk mit mond: hiteget, hogy majd elválik. Megsúgom: nem fog.

És hogy mit tesz? Nos pofoz, agresszív, hazudik, becsap, ürítésre használ. Rajtad kívül ezt mindenki látja.

2023. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/201 anonim ***** válasza:
100%
mint például neked*
2023. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/201 anonim ***** válasza:
100%

Uram isten,remélem ez a sztori nem igaz.

Nekem kellemetlen olvasni nő létemre,hogy valaki hogy lehet ennyire ostoba.

2023. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/201 anonim ***** válasza:
100%

Miket mond??? Azt bárki megtehető


De mit tesz érted???

Ha hívtad ment? Nem hiszem, csak ha neki volt kedve.


És igen, szép szóért, a lelki szegény a testét,lelkét oda adja.


Meséld el mi az amit érted , csak érted tett

2023. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/201 anonim ***** válasza:
100%
Na volt már az a jóember?Van happy end?Tönkretesztek idegileg 3 embert?
2023. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/201 anonim ***** válasza:
100%
97?? 3 embert? Hát. Én már a körmöm lerágtam, hogy a kedves mennyire pofozta, verte el őt
2023. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/201 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom megvolt már a második pofon is, de ezt úgy sem fogjuk megtudni, mert 1) vagy eltűnik a kérdező vagy 2) bekamukázza, hogy az ő rendkívül nagyvonalú, szerető és figyelmes Kedvese annyira örült neki, hogy majd összerosálta magát. :D

A fájó igazságot nyilvánvalóan nem fogja leírni, még a végén rájönne, hogy ő ment szembe a forgalommal.

2023. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/201 anonim ***** válasza:
95%
Hm, jöttem én is megnézni a bódottágot, de még mindig semmi. Szólj már a kedvesednek, hogy pill, értesítenem kell a követőimet! Ma még tudunk pezsgőt bontani a szerelmetekre. :)
2023. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!