Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kisgyermeket várok, de Édesany...

Kisgyermeket várok, de Édesanyám bele szól a jövőmbe?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta vágyom egy Kisbabára, és most áldott állapodba kerültem. Az Édesanyám nem örül ennek és azt akarja vetessem el, vagy adjam örökbe. Mindez azért, mert a Kedvesem nős. Mi már rég meg beszéltük, hogy nem szereti a feleségét és elfog tőle válni. De Édesanyám el ereszti a füle mellett és nem érdekli hogy szeretjük egymást. Szerinte a Kedvesem rossz ember és becsap. Azt is mondja rá hogy aggressziv, ami nem igaz. Egyetlen egyszer adott egy pofont de ez azóta sem fordult elő és nemis fog, ezt meg igérte.

De nagyon rossz hogy így megromlott a kapcsolatunk Édesanyámmal, hiszen mégis Ő az Édesanyám. Mit tennétek ilyen helyzetben?

8 hkm



2023. jan. 20. 21:33
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/201 anonim ***** válasza:
31%

"Ez, de gyenge fos."


Mé, szerintem vicces fos :D

2023. jan. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/201 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy mit tennék? Nos, lássuk.


1. nem kefélnék szeretős ffival

2. akkor legalább rendesen szedném a gyógyszert

3. nem lennék ilyen rémületesen naiv és ostoba

4. dolgoznék, hogy egyedül! felnevelhessem a gyereket, mert az apját fixen nem látom többet


De nálam ott indul, hogy nem bújok ágyba nős emberrel.

2023. jan. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/201 anonim ***** válasza:
97%
Tudod, kérdező, én azért nem értem az ilyen megcsalós sztorikat, mert nőként el se tudom képzelni, hogy érdekeljen valaki, szeressek valakit, akiről tudom, hogy képes megcsalni mást, hazudozik másnak. Ilyen ember kinek kell?
2023. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/201 anonim ***** válasza:
94%

Ez az utóbbi idők legszórakoztatóbb trollkérdése itt. Hajrá, etessétek, imádom, remekül szórakozok rajta 🤣


Kérdező, mondd meg Édesanyádnak, hogy te csak Követed az ő Példáját, hiszen ő is Egyedül nevelt téged Fel, hiszen Édesapádnak tragikus hirtelenséggel El kellett Venni valaki Mást, amikor Édesanyád Terhes Lett. 🥰

2023. jan. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/201 anonim ***** válasza:
96%
Ritkán mondom, hogy valami trollkérdés, de ez annyira velősen közhelyes, hogy arra nincsenek szavak. :D
2023. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/201 anonim ***** válasza:
93%

Remélem ez nem komoly...


Kérdező válaszolj már kérlek néhány kérdésre

Ha gyereket akarna tőled, akkor már rég elhagyta volna a feleségét, nem?

Gondolom nem tervezett gyerek volt, hogy védekeztetek?

Mennyi idős vagy?

Dolgozol?


És hogy én is válaszoljak a kérdésre,mit tennék

Azonnal felhívnám a pasit,hogy beszélni akarok vele.

A beszélgetést rögzíteném, aztán a feleségnek el is küldeném.

Ha szexeltek is , pár fotót is csatolnék. Valószínűleg így kibassza mint macskát szar.ni a kedvesedet (aki ennek ellenére mindenképp a rossz házasságába fog vissza kaparni, mindannak dacára, hogy egész hátralévő életében ezt fogják a fejéhez vágni)


Édesanyámra pedig hallgatnék, mert ő nem rózsaszín fellegek közül látja, hanem reálisan a dolgot

2023. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/201 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem mondod hogy KisGyermeket vársz, már azt hittem volna hogy rögtön kamaszt fogsz szülni....
2023. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/201 A kérdező kommentje:
Megérkeztek a lufik, Ma el mondom a Kedvesemnek. Munka után be ugrik hozzám.
2023. jan. 21. 15:57
 79/201 anonim ***** válasza:
84%
Na hát kíváncsi leszek,de mindent írj ám le,azt is ha kib@szott mint macskát sz@rni.
2023. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/201 anonim ***** válasza:
96%
Ja, biztos majd jön a happy end, hogy könnybe lábadt szemmel örült a hírnek, azonnal megy már szombat délután az ügyvédhez, hogy elindítsák a válást és mostantól örökkön örökké boldogok lesznek együtt... :D
2023. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!