Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kisgyermeket várok, de Édesany...

Kisgyermeket várok, de Édesanyám bele szól a jövőmbe?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta vágyom egy Kisbabára, és most áldott állapodba kerültem. Az Édesanyám nem örül ennek és azt akarja vetessem el, vagy adjam örökbe. Mindez azért, mert a Kedvesem nős. Mi már rég meg beszéltük, hogy nem szereti a feleségét és elfog tőle válni. De Édesanyám el ereszti a füle mellett és nem érdekli hogy szeretjük egymást. Szerinte a Kedvesem rossz ember és becsap. Azt is mondja rá hogy aggressziv, ami nem igaz. Egyetlen egyszer adott egy pofont de ez azóta sem fordult elő és nemis fog, ezt meg igérte.

De nagyon rossz hogy így megromlott a kapcsolatunk Édesanyámmal, hiszen mégis Ő az Édesanyám. Mit tennétek ilyen helyzetben?

8 hkm



2023. jan. 20. 21:33
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/201 A kérdező kommentje:

"Jól fizet legalább az Aliexpress a reklámért?"


A világ egyik legismertebb oldala. nagy szüksége van reklámra. úristen :D

igen abból élek amit az Ali fizet, sőt a Kicsimet is abból nevelem majd fel

persze...

2023. jan. 20. 22:32
 52/201 anonim ***** válasza:
94%
Kamu de még hülye is...
2023. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/201 A kérdező kommentje:
Még én vagyok a hülye amikor ilyeneket írnak nekem hogy az aliexpres fizet a reklámért.
2023. jan. 20. 22:44
 54/201 anonim ***** válasza:
94%
Vicces hogy a te kis agyadban csak ez a rész ragadt benne..
2023. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/201 A kérdező kommentje:

Jó igazából ez se.

Már megszoktam a bántást Édesanyámtól mit várhatok vad idegenektől.

A kérdésre választ nem.

2023. jan. 20. 22:50
 56/201 anonim ***** válasza:
90%
Csak későn fogsz rádobbenni, hogy az édesanyádnak igaza volt már az elejétől fogva!
2023. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/201 A kérdező kommentje:
Ti irigylitek az Őszinte Szerelmet
2023. jan. 20. 22:56
 58/201 Darius- ***** válasza:
96%
Én mit tennék, azt kérdezed ? Én amugy szétverném a seggét a szeretodnek, most oszinte vagyok. Nem menozésbol irom ezt, azt sose szoktam csinalni. Most nem részletezem miért.
2023. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/201 anonim ***** válasza:
98%
Én Is Tudok Úgy Írni, Hogy Minden Szavat Nagy Betűvel Kezdek!
2023. jan. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/201 anonim ***** válasza:
98%

"Mi már rég meg beszéltük, hogy nem szereti a feleségét és elfog tőle válni."

És eddig miért nem vált el? :)

Ha annnnnyira őszinte és önzetlen a szerelemke, mi tartja a csúnya, gonosz, rút feleség mellett? Kitalálom... A feleség nem tudna hová menni, rákos és a kutyája is nemrég halt meg, nem akar még több fájdalmat neki hirtelen. Közösen a pénzügyek, sokat bukna, ha csak úgy bejelentené, válni akar. Ott vannak a gyerekek, hát mi lesz így a kis világukkal.


Hát Kérdező, kösd fel a bugyogódat, amivel elcsábítottad a nős apókát, mert te bizony belátható időn belül egyedülálló anyuka lehetsz és nyalogathatod a (gát)sebeidet egyedül, mert még anyádra sem számíthatsz ezek után. Ilyen buta gyerekem lenne, hamarabb zárnám be a házba és mondanám mindenkinek, hogy kiment külföldre...

2023. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!