Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megmondanátok a nagyon "okos",...

Megmondanátok a nagyon "okos", tőletek 250 km-re élő nővéreteknek, hogy hülyeséget csinál (bővebben lenn), annak ellenére, hogy a fizikai távolság okán semmi végső soron semmi közötök hozzá?

Figyelt kérdés

Egy évig - szinte szó szerint - véres verejtékkel, komoly, izzadságos erőfeszítésekkel szenvedett végig a gyermeke egy angol tagozatos iskolában.

(Előtte egy olyan iskolába járt, ahol 0, nulla azaz zéró tanulással, csak az órán figyelve és a lehető legminimálisabb minimum erőfeszítést beletéve is csillagos ötösnek lehetett lenni, azaz szinte 0, zéró volt a követelmény.)

Most, hogy gimibe kell menni, most meg megint egy angol tagozatos (az előzőtől különböző) iskolába akarja vinni a gyereket, úgy, hogy a 2-vel ezelőtti iskolában megmondták, hogy kb. annyi tehetsége van az egészhez (szorgalma az meg egyáltalán nincs), mint egy kutyának a nyávogáshoz (vagy macskának az ugatáshoz.)



2023. jan. 29. 10:32
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy irigy vagy. Ok nem tudtuk.
2023. febr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon úgy néz ki a dolog, hogy nővéred életében egyébként is nagyítóval kutatod, keresed a hibákat, bele akarsz szólni, foglalkozol vele...

Az ő gyerekük, nem a tied.

Ha ezt az energiát a saját életedbe, boldogulásodba fektetnéd, az nagyon jó lenne.

2023. febr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem voltunk szegények, mármint a családom, viszont én felnőttként az lennék, ha ott maradtam volna tanulni azon a településen. Filmeket néztünk, mert az ostoba birka osztálytársaimat akkor nem kellett fegyelmezni, százalékot számolni pl. felnőttként tanított meg egy haverom, ilyenekre gondolok, mint alacsony körülmények. Sosem kellett házit írni, sosem nyitottam ki egy könyvet kilencedikes koromig. Aztán óriásit koppantam.
2023. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!