Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen idős szülők gyerekeként...

Milyen idős szülők gyerekeként felnőni?

Figyelt kérdés
Konkrét tapasztalatok érdekelnének ezzel kapcsolatban, ha valaki késői gyerekként született vagy van ilyen a környezetében. Másként éltek-e, mint a kortársai, a fiatal szülők gyerekei, máshogy nevelték-e őt?
2023. febr. 5. 17:00
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
85%

Én úgy látom higy ez inkább tinikorban jön elő, amikor tudatosul a gyerekekben a szüleik kora.

De az hogy ciki arról meg annyit hogy egy tininek mindig ciki valami a szülei. Ha nem a kora akkor más, pl a súlya, a haja, hogy nem a legmenőbb ruhát hordja... Sorolhatnám.

32. Nem értek egyet azért, mert aki tudatosan vállal gyereket az bizony odateszi magát. Pont a kora miatt. Szerintem jobban is mint egyes fiatalabb szülők.

Nézd meg mennyi gyerek nem mozdul ki otthonról, és éveket tölt a számítógép előtt. Rengeteg fiatal korban lett szülő nem figyel oda az egészségére és már 40 évesen el vannak hízva, cigizik, vagy isznak. Egy tudatosan gyereket vállaló idősebb szülő jobban oda fog figyelni hogy fitt maradjon és a gyereke ne legyen elhanyagolva.

A probléma azokkal az idősebb szülőkkel van akiket váratlanul ért a dolog, van már gyerekük, és már a hátuk közepére kivánják a gyereknevelést. Nekik tényleg nem kellene. Mert ők tényleg nem lesznek különbek.

2023. ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
30%

41!

A te tapasztalatod szerint. Az én környezetemben ez homlokegyenest ellenkezőleg van.

2023. ápr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!