Mi is az apa feladata?

Figyelt kérdés
Nem fordultunk bírósághoz közösen megegyeztünk.10 éves lányomat egyedül nevelem.Apuka dob egy kis pénzt ezen kivül semmit sem.Az idén még nem kereste csak űzit küldött,h a pénzért cserébe néha ölelés és puszi jár neki.Nekem ez úgy jön le,h zsarolás.Mindent én csinálok egyszer nem vinné suliba ,nem viszi sehova .Havonta egy meki ami kb 20 perc és hozza haza .Az idén már nem vitte oda sem
2023. febr. 8. 15:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
57%
Biztos hogy ezt a gyereket nem csak te erőszakoltad rá az exedre? Mert a viselkedéséből nagyon az jön le nekem, hogy ő ezt a gyereket végképp nem akarta és kényszernek érzi az egész apa dolgot.
2023. febr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
81%
#21, a pasas nem volt ott az aktusnál? Vagy azt nem élte meg kényszerként?
2023. febr. 11. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
64%
Pénzért cserébe ölelést, meg puszit??? A legősibb hivatást űzőktől lehet ilyesmit kérni, vagy elvárni maximum.
2023. febr. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

"A bírósághoz fordulok ."


Minek? Fizeti a tartasdijat. A 30e teljesen atlagos, egyáltalán nem biztos, hogy ennél többet fognak megitelni.

A lathatasra, kapcsolattartasra, törődés nem fogják kötelezni. Ha olyan típus, akkor annyira érsz el, hogy onnantól majd átutalja a pénzt, a gyerekkel meg egyáltalán nem fog többet törődni.

2023. febr. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!