Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is ez a megoldás...

Szerintetek is ez a megoldás a problémámra?

Figyelt kérdés
Mostanában mentálisan nagyon rosszul vagyok. Anyagilag nagyon rosszul állunk és bár mindent megteszek ez ellen, egyelőre semmi eredmény. Sokat sírok és élni sincs már kedvem. Barátaim nincsenek így max anyámnak tudok panaszkodni. Szerinte az a megoldás hogy menjek orvoshoz. Szerintetek is?
2023. febr. 12. 19:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked semelyik megoldás nem jó, akkor maradj a lejtőn. Csak minél lejjebb mész, annál nehezebb lesz visszakapaszkodni. Tapasztalat.
2023. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Milyen semelyik megoldás? Én eddig semmilyen megoldást nem láttam.
2023. febr. 12. 23:17
 13/14 anonim ***** válasza:
Kezdj el dolgozni az a legjobb emgoldás.
2023. febr. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Magyarul csak panaszkodsz.


Nem sírni kell, hanem elmenni dolgozni.

Én is voltam depressziós, volt, hogy olyan szr munkám volt, hogy hó végén két héten át csak vajas zsemlét ettem, télen egy szobát fűtöttem ki, és azt hittem, sohasem lesz vége, de vége lett.


Mellette dolgoztam (ott meleg volt legalább), keményen, nyelvet tanultam aztán megpáyláztam egy külföldi állást.

Kulimunka volt, de kit érdekelt, a nyelvismeret miatt, meg az összerizsa miatt megkaptam, aztán hopp egyre jobb lett az életem.

2023. febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!