Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit gondolnátok, ha a...

Szülők, mit gondolnátok, ha a gyereketek alig látogatna titeket?

Figyelt kérdés
Annyira nem lakik messze, maximum négy óra tömegközlekedéssel. Az egyik gyereketek szinte minden hétvégén itthon van, a másik félévente egyszer elnéz felétek, pedig egy városban lakik a két gyerek. A másik gyerek elmegy külföldi utakra a szabadsága alatt, és nem látogat haza. Mindig azt mondja, hogy nincs ideje.

2023. febr. 12. 21:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
94%
Menjél te hozzájuk utazgassál te.
2023. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
90%
Azt szólom, hogy ki mint vet,úgy arat.
2023. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
91%
12-es a számból vette ki a szót. Én is csak akkor megyek haza, mikor nagyon muszáj. Telefonon sem szívesen beszélek a szüleimmel. Maradjunk annyiban, hogy megvannak rá az okaim.
2023. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
71%
4 óra utazás 🤪? Tibetben lakik?
2023. febr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
64%
Valóban erős túlzás minden hétvégén hazautazni, de ahogy itt egyesek megnyilvánulnak, az hányinger.
2023. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
94%
Te komolyan elvárnád, hogy szerencsétlen minden hétvégén 4 órát tömegközlekéssel lemenjen hozzátok, aztán haza 4 órát? Ez kocsival is minimum 2 óra, bem beszélve a benzinpénzről. Teljesen érthető, hogy nem megy hetente
2023. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
95%

Gyerekek, mit gondolnátok, ha a szülőtök alig látogatna titeket?


Annyira nem lakik messze, maximum négy óra tömegközlekedéssel.

2023. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
94%
Bakker én 8 perc sétára lakom anyukámtol és van hogy két hétig nem látjuk egymást. 4 óra??? Konkrétan az ország másik fele. Hihetetlen....
2023. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
96%

Igazad van, hogy nem lakik messze, mert lakhatna pl a Nemzetközi Űrállomáson is.


Ez a "nem messze" csak akkor válik "nagyon messzé"-vé, amikor a Tisztelt Szülőnek kellene ellátogatnia a gyerekhez, sok esetben úgy, hogy az utazás teljesen ingyen van a már nyugger szülőnek.


De nem érdemes hergelni magunkat, mert szokásos trollunk kérdése ez is.

2023. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem ezt a szülői logikát. 3 éve költöztem el otthonról, ezidő alatt anyám összesen kétszer járt nálam (akkor sem kifejezetten azért, mert meg akart látogatni, hanem mert erre volt dolga). Viszont ha én nem megyek haza 2-3 hónapig, akkor fel van háborodva. Miért? A szülőnek nem ugyanannyi lenne elmenni a gyerekhez?
2023. febr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!