Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit éreznél ha az örökbefogado...

Mit éreznél ha az örökbefogadott gyereked olyanokat mondana kamaszként, hogy nem vagy az igazi anyám, nekem nem parancsolsz, bár döglenél meg?

Figyelt kérdés

2023. febr. 20. 18:17
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
17%

Magamba néznék, hogy vajon mit tehettem, hogy ezt érdemeltem ki.


Ha valaki így viselkedik azzal, akivel minden féle értelemben függőségi viszonyban van, akkor az nem a levegőbe beszél...

2023. febr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
89%
Ne feledjük, hogy a gyerek hozza magával a genetikai kódjait is.
2023. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
89%
Hülye kérdés: nyilván szarul esne. És nem, nem tűrném a hisztit attól hogy örökbefogadott. Közölném hogy rendben, ezután a minimumot kapja attól akit szarnak néz. Nem pitizek senkinek aki szarba néz, akkor sem ha egy kamasz az. Ezek a kijelentések pokolian durvák.
2023. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
86%
És igen, elgondolkodnék rajta, miféle hulladék genetikát hozott a szüleitől: mert ha annyira akartam hagy örökbefogadtam, akkor nálam alap hogy mindent megadtam neki akit tudtam lelki, és anyagi támogatásban is.
2023. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
80%
Írjál már ennél többet, mert ez a kérdés így értelmezhetetlen.
2023. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
84%
Persze hogy az, nyilván provokáció.
2023. febr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
85%
Én egy érett felnőtt vagyok, ő meg egy labilis kamasz. Ráadásul egy örökbefogadott gyerek mindig érzelmi sérülésekkel érkezik. Mégis miért csodálkoznék? Higgadtan és szeretettel kezelném a helyzetet, mert, mint írtam, én felnőtt vagyok, nem pedig kamasz vagy óvodás. Elmondanám neki, hogy elszomorít, ha ilyeneket mond, hogy édesgyermekemként szeretem, és hogy szeretném meghallgatni, mitől borult most így ki. Miután nem erre neveltem, valószínűsítem, hogy ha lehiggad, bocsánatot kér.
2023. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
78%
Vagy kamaszokra jellemzően kiröhög , és egy gyenge bolondnak tart.
2023. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
82%
Azt, hogy kamasz. Nem sértődnék meg, mert én felnőtt vagyok! De még emlékszem, milyen volt tininek lenni. Nekem volt olyan időszakom, amikor azt kívántam, bárcsak örökbe fogadtak volna, utáltam a szüleimet, miközben természetesen szerettem őket 😁 neki még bonyolultabb lehet. Ilyenkor keresi önmagát, ami neki még nehezebb örökbe fogadottként.
2023. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
94%
Az ember általában ott adja ki a frusztrációját, dühét, szorongását, ahol ezt biztonságosan megteheti. Ha nem szolgáltál rá (nem tudjuk, mert semmi kontextust nem írtál le) akkor valószínűleg a kamaszkori düh és az örökbefogadottság miatti sértettség az oka, csak rajtad vezeti le. Ha felnevelni fel tudtad, szerintem tudod kezelni ezt is. Semmiképp ne vedd fel a kesztyűt, majd ha lenyugodtak az indulatok, kommunikálhatod felé, hogy ez sz.rul esik, legyen rád tekintettel, hiszen szereted.
2023. febr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!