Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bírom már a családommal,...

Nem bírom már a családommal, munkát keresek, hogy elköltözhessek, de egyelőre nem kaptam. Hogyan bírjam ki addig ?

Figyelt kérdés

Állandóan én vagyok a célpont. Mindig azt hallgatom, hogy nem vagyok elég jó és nagy szívfájdalma vagyok az anyámnak. (Az a baja, hogy 22 évesen még tanulok és nem hozok pénzt a házhoz).

Állandóan megszégyenít, a testvéremmel összefog ellenem. Már semmi önbizalmam sincs miattuk, az emberekkel is bizalmatlan vagyok.

Jelenleg nappalin tanulok, mesterszakon, de nem is tetszik ez a mester, így ott fogom hagyni. Őszre jelentkeztem levelezőre, egy másikra. Érzem, hogy főállásban kell dolgoznom és elhúznom itthonról, mert kikészítenek. A baj az, hogy nagyon nehezen kapok munkát, vidéken élek. Jelentkezek szinte már mindenhova, de általában a magas bérigényemmel van a probléma. 300+. Azonban nem kérhetek kevesebbet, mert abból nem tudnék önellátó lenni. Mindegy, nem ez a téma, és kérlek ne is erre a részére válaszoljatok.

Csak arra, hogy miként bírjam ezt ki? Hogyan lehet kibírni, ha állandóan azt hallod az anyádtól, hogy rossz vagy, nem vagy való semmire, büdös vagy (nem vagyok az, tisztálkodom), nem lesz belőled semmi, állandóan kifiguráz, nem tudok úgy végigmenni a folyosón, hogy valami undorító, megszégyenítő dumát ne ordítson utánam vagy ő, vagy az apám, vagy a tanulatlan, csak érettségiig jutott testvérem. Nem akarok öngyilkos lenni, de ma már elfantáziáltam arról, hogy milyen lenne ha reggel felvágott erekkel találnának, holtan, akkor talán megbánnák, amit csinálnak. De talán akkor sem jutna el az eszükig, hogy milyen szinten rombolják az önbizalmamat és az életkedvemet.


2023. márc. 12. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
70%
#60 szerintem a kérdező nem neked írta amit írt, hanem az #56-nak
2023. márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
40%

58


Én meg a másik vagyok, aki szerint elmehetnél dolgozni egyetem mellett, ha már olyan xar otthon.

És de, voltam egyetemista és igen, két éve. Ja hopp, csak villamosmérnökin végeztem. De az ugye semmi...

2023. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
82%

"szívfájdalma vagyok az anyámnak"

Mondjuk kezdem nem csodálni.

2023. márc. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
59%

De mar nem 50 ezret keresnek diákmunkán se, hanem többet:) vendéglátásban ha jo jelyen vam egy hétvége alatt keres annyit.. és lehet venni zsomlet is, és nem 1000 ft egy kg kenyér 😅

2 ember is van itt aki koliban el tudta tartani magát mert rajtam kívül más is ugyanezt leírta. De kb mindenki így élt koliban, akinek anya-apa sajnos nem tudott vagy nem akart segíteni. Ha hiszitek, ha nem :)

De kar ragozni, ez a kérdező egy rinyagep, megérdemli a sorsát. 30 evesen is otthon fogsz lakni, mert egyszerűen nem tudsz nyitott szemmel járni.

2023. márc. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
84%
Kétszer 50-et keresek diákmunkán, na ne vicceljünk. :D Ráadásul nyáron lehet koliban maradni, és fullba nyomni. :)
2023. márc. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
33%

64-es 300 ezret egy hétvége alatt????

Érdekelne a hely, ha létezik lol

2023. márc. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
84%
Mi?😅 50 ezret mondtam, nem 300-at
2023. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
100%
Ja ugy oke olyan havi 300-350 t a többségben meglehet keresni
2023. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
100%

Szobaberles pesten. Kisszobak olcsok. Kulcsra zarhato szobat keress!!


Barmilyen idegen jobb.mint a csaladod!!!

2023. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
100%
Engem azért érdekelne, hogy milyen végzettséged van jelenleg.
2023. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!