Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? A lányomat kigúnyo...

Mit tegyek? A lányomat kigúnyolják,de nincs pénzünk.

Figyelt kérdés
15 éves a lányom, egy törött mobilja van, se laptop se gép. Márkás ruhái sincsenek. Eléggé kinézzik, mert elitt suliba jár (állami, benne van a top 20 ban), nagyon okos. Kevés a keresete nekem és a férjemnek, ezért többet nem engedhetünk meg magunknak. De a suliban a többi osztálytársa jóval tehetősebb családból származik, eléggé látszik a többiek közt hogy ő nem. És emiatt nagyon kinézik. Mit tegyek? Diákmelózni jár, ammenyire tud a tanulás mellett.

2023. márc. 13. 14:58
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
84%
Nem, csak elég jól meglátom az ellentmondásokat. De előttem is leírták már.
2023. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
85%
#17: azért, mert egy szülő nem lehet annyira hülye, hogy ne tudja a különbséget.
2023. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
10%
Ha vesz neki reszletre telefont meg laptopot attol meg ugyanugy csufolni fogjak....
2023. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
18%

#23


Miért szerinted akik csúfolják, azoknak a cuccaik nem hitelre vannak? Ugyan már! Az olyanok vannak csak igazán tele adóssággal!

2023. márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
72%
Kamu, manapság már egy közmunkásnak is van normális telefonja. Írod diák melòzik, abbòl nem futja normális ruhára? Meg egy nem törött telòra? Esti mese.
2023. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
17%

Akik kamut kiáltanak...én tudom, hogy itt a Gyakorin mindenki 4 diplomás, milliókat kereső emberke, és azt is, hogy manapság diákmelóval lehet keresni 400-at, de a gépet kikapcsolva, a valódi világban, ott azért más a felállás.


Minimum 300-as telefonok, Fajlevinetizé...az a rókás táska, NájkiÉrforszJordán cipő 250-ért, RéjBen napszemüveg,...ilyenek látok a kölkökön. Mibű'????

2023. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
88%

24, ne lass bele olyat amit en nem irtam. Bar azert hozza tennem en is elit gimibe jartam, lattam sok nem hiteles gazdag kolyket lenezni masokat. Ez nem attol fugg, hogy hitelbol vagy nem hitelbol hanem neveltetestol.

A csufolodoknak o a "csoro lany" , ha uj cucca lesz attol meg ugyanugy igy fogjak kezelni. Mondanam, hogy a gyerekek kegyetlenek de ezek felnottkent se viselkednek maskepp.

Sajnalom a szituaciot, de ha nem ezert akkor csufolnak masert. A sulya, az orra, a hangja, a neve... tokmindegy. Ezek mindig talalnak valamit.

2023. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
84%
Semmit, az ilyeneket majd az élet pofáncsapkodja rendesen. :D A lányod arra figyeljen, hogy ne vegye fel ezeket. Egy laptop azért nem lenne hátrány neki. Melyik városban éltek?
2023. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
64%

Ocsmány ez az egész. Nyugi ilyen világot elünk. Amíg a gyerek tiszta és a ruhái is addig nincs probléma. Okosoknak üzenem h házi dogát könyvtári gepen is meg lehet írni. Volt h én is ott írtam gimnazistaként, plusz volt ott sok könyv amiből forrast lehetett megjelölni.


Az a baj a közösségi média nagy hatással van az iskolasokra.

2023. márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
20%

Mondjuk elég szánalmas, hogy úgy vállaltok gyereket, hogy ALAP dolgokat nem tudtok megadni neki.


Igen, egy tetves laptop - nem kell 300 rongyért - alap, mégpedig mert házidogát, etc ott készítik.

2023. márc. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!