Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? A lányomat kigúnyo...

Mit tegyek? A lányomat kigúnyolják,de nincs pénzünk.

Figyelt kérdés
15 éves a lányom, egy törött mobilja van, se laptop se gép. Márkás ruhái sincsenek. Eléggé kinézzik, mert elitt suliba jár (állami, benne van a top 20 ban), nagyon okos. Kevés a keresete nekem és a férjemnek, ezért többet nem engedhetünk meg magunknak. De a suliban a többi osztálytársa jóval tehetősebb családból származik, eléggé látszik a többiek közt hogy ő nem. És emiatt nagyon kinézik. Mit tegyek? Diákmelózni jár, ammenyire tud a tanulás mellett.

2023. márc. 13. 14:58
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
3%

Nem a számítógép az alap, hanem a gyermek testi lelki fejlődéséhez szükséges dolgok. Gondolom ezt biztosítják neki.

Nem tudom 15 évvel ezelőtt nem úgy vállalt gyereket hogy "uhhh okosteló meg gép meg kocsi meg márkás ruhák meg műköröm kell majd a gyereknek...."

Én sem úgy vállaltam hogy 15 év múlva hologrammos ufó kivetítő kell neki, meg önműködő járgány, meg 3D nyomtató hogy a házidogához a dínólában ugyan máá' a gyerek közelről tanulmányozhassa.. 😅

2023. márc. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
78%
31es, lehet hogy nálatok, a világ végi zsákfaluban nem így van, de nálunk, és kb minden ismerősnél, interneten kell beküldeni a házi feladatot, facebook csoportban lehet elkérni a dolgokat ha valaki beteg, és a tanár krétán írja be az osztályzatokat és a hiányzást. Már legalább 4-5 éve így van.
2023. márc. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
82%

Hát örülök hogy nem egy nagyvárosi technokrata iskolába jár a gyerekem, hogy az interneten kívül meghaljanak. Nálunk még lehet telefonon házit elkérni, meg papírformában lejegyzetelni a házifolgozatot, hogy a tanár a külalakot is tudja osztalyozni

Ne személyeskedj a zsákfalu titulussal, örülnél te ha nem a szmogban nőne fel a gyereked

2023. márc. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként látod kérdező. Mivel a szülők ilyenek, igy a gyerekek is ugyanilyenek lesznek.

Ezert piszkálódnak és nézik le egymast, mert ezt tanulják!

Üdvözlettel.. 😅

2023. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam, gazdagokkal voltam körülvéve. Meg is maradt bennem rendesen meg az is hozzá jött hogy nem is vagyok valami szép.


Vagy beszélj a tanárokkal vagy keressetek másik sulit

2023. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
58%

ne dőljetek már be . nem is valószerű a kérdés..HA tényleg szegény lenneakkor eleve honnan írta ki a kérdést, hm?

plusz 16 éves kortól van diákmunka..

2023. márc. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
84%

36


Mi is szegények voltunk/vagyunk de van még mert kell a munkához sulihoz


15 éves koromban dolgoztam szülői engedéllyel

2023. márc. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
71%
Az elit suli pont nem a ruhákról szól. Pont letojják ott mibe jársz.. Ez csak a tipikus amcsis filmes felfogás..
2023. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

38


Nem ke hozzá elit gimi és átlagos gimi is lehet ilyen főleg ha a szülőktől veszik a ledat a gyerekek.

2023. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!