Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy (nem is kicsi) baj van velem?

Figyelt kérdés
Sajnos a saját nememhez vonzódom, de ha ezt a szüleim tudnák, kitagadnának a családból. Múltkor is mondta az édesapám az ismerőseinek (hallottam), hogy a melegeket ki kéne irtani a társadalomból, gyűlöli az összeset. Nem tudja, hogy én is meleg vagyok, rettegek, mi történne, ha megtudná. Azt gondolom, soha többé nem számíthatnék a támogatására, meggyűlölne engem. Édesanyám is irtózik a melegektől, ha megtudná, hogy én is ilyen betegségben szenvedek, biztos sírna, összetörne a gyásztól, amiért egyszem fiából egy homoszexuális tragédia lett. Mit tegyek? Ha bevallom, számukra megszűnök létezni, ha eltitkolom, egy idő után akkor is megsejtik, hiszen gyanús lesz a számukra, hogy nincsen barátnőm. Az egész rokonság homofób, sajnos nem csupán a szüleimnek van problémája a melegekkel. Senki nem nézné jó szemmel, ha kiderülne, hogy ekkora nagy baj van velem. Pedig én nem szerettem volna meleg lenni, így alakult. De ha már ez így történt, lehet, az lenne a legjobb, ha soha nem lenne párkapcsolatom, nem érdemlem meg én azt. Ti mit gondoltok, mit kellene tennem ebben a helyzetben? Elmondjam nekik, vállalva azt a kockázatot, hogy esetleg tönkremegy az egyébként normális és jó családi kapcsolat? Esetleg próbáljam kikúrálni magamból a férfiak iránti vágyat? Félek, ez lehetetlen, de ha nincs más megoldás, akkor valahogy próbálkozni kell, hátha... Teljesen tanácstalan vagyok, mit tudnék tenni ebben a szomorú helyzetben?

2023. márc. 22. 22:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Költözz külföldre és élj nyíltan. Kaboom
2023. márc. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
73%

#21

Mindazoknak, akik azt hiszik, hogy tőlünk nyugatabbra biztonságos melegnek lenni:

[link]

2023. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
90%
22# nyugaton élek, a francot se izgatja kivel vagy együtt.
2023. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
57%

Hát, én sem örülnék, ha a fiam meleg lenne. Nem ez a normális szexuális irányultság. Nem értek egyet az LMBTQ mozgalommal sem. Viszont semmiképp sem tagadnám ki, és továbbra is szeretném őt. És megvédeném azoktól, akik megszólják.

Mert attól, hogy van egyfajta véleményem, még el tudom fogadni ezeket az embereket. Tudnék normálisan viselkedni egy homoszexuális munkatárssal, akár barátkozni is.

Intelligens ember nem kényszeríti rá a véleményét a másikra. Az LMBTQ mozgalom itt követi el a hibát, hogy ezzel próbálkozik.

2023. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

#24: Nincs olyan, hogy LMBTQ mozgalom vagy propaganda, és főleg nem kényszerítenek rá semmit senkire.

Van pár hangos hülye, aki hülyeséget csinál, mindkét oldalon, legyen szó szexualitásról, nemzeti hovatartozástól vagy etnikumról. Az LMBTQ emberek közt is akad pár hangos hülye, és most nem a pridera gondolok, azzal sincs semmi gond. Egyszerűen a hangos hülyékkel nem kell foglalkozni, akkor előbb utóbb elhallgatnak, mert önmaguk paródiájává válnak.

2023. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!