Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Nagyon felek, hogy csalodni fognak bennem. Vegre megtalaltam a parom es ezt szeretnem veluk megosztani. Nem birom tovabb, hazudjak nekik. Azonban nagyon aggodok a velemenyuk miatt.

2018. okt. 5. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Miért félsz?Milyen a párod,fiú lány?Vagy a származásával van baj??
2018. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oh bocsanat annyira el voltam a gondolataimmal, hogy ezt lehagytam. Mindketten fiuk vagyunk
2018. okt. 5. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? Ha ,ár külön élsz, akkor ne jelentsen problémát. Ha még nem, akkor azt csak te tudhatod, hogy a szüleid felvilágosult, racionális emberek, vagy idióták.
2018. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
már*
2018. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Inkább kérdezd meg azokat akik már elmondták a szüleiknek.

Hogy azok hogy reagálták le. Csalódás, felháborodás, megminden áron meg akarták változtatni a meleg gyereküket.

2018. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2%
Lehetsz meleg, de ezt csak a melegek közt mutasd ki, mivel a heterókat iritálja, gusztustalan nekik.
2018. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem tudsz felkészülni, úgy fog jönni.

Én egy csomó szép mondatot begyakoroltam aztán amikor fater rákerdett hogy miért akarok menni, akkor mögé tette hogy csaj esetleg csávó, és ekkor nem tudtam hazudni már, 10mp némaság és a válasz ez volt, "értem fiam, akarsz róla beszelni?".

Igaz ez augusztus elején volt, azt mondták hogy a világot látják bennem,meg ez divat, és nem is adtam semmi jelet, bár passziv biszex vagyok, de semmi feminim nincs bennem. Annyi volt hogy adjak nekik időt, persze adok, több mint 5 éven át nyomtam el magamban, és nem akartam bevallani.... Most meg, ugyan néha összeveszunk anyámmal, de még egy félév kb. Addigra én is mar valaki fontossal kelhetek minden reggel 🤗

És mellesleg ne úgy csináld, hogy "ok 10-én elmondom, ez belülről fog jönni, amikor a lelked készen áll, életed titka, de csak olyannal oszd meg akiben bízol!!!

22F

2018. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#6


Ne mondd már. Meleg vagyok, kb mindenki tudja és elfogadnak. Heterok, melegek, bik egyaránt.


Szerintem ne tervezgess hisszan. Gyűjts erőt, vesd fel a ténát, "mi lenne, ha" kezdéssel, aztán ha pozitívan reagál mondd el neki, higy nemcsak lenne.

2018. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!