Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy meleg vagyok? 18/f

Figyelt kérdés

Úgy gondolom hogy már esedékes lenne nekik elmondani, de tartok kicsit a véleményükről. Ahogy őket ismerem, nem örülnének a dolognak. Azt nyilván tudják, hogy soha nem volt még barátnőm. Ti, akik szintén melegek vagytok hogyan mondtátok el otthon? Elfogadták a szüleid?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2018. máj. 5. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Elmondod nekik jobb minthogy egyszercsak a barátoddal meglátják hogy hogyan játszol.
2018. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Anyu? Apu? Meleg vagyok!
2018. máj. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Roland515 ***** válasza:
97%

Én nem mondtam el. Pedig közelebb van a 30 év,mint a 20.

Anyám homofób azt tudom és csukott szemmel jár(értsd: sötét,mint a föld ilyen szempontból. Meg se meri kérdezni szerintem...

Nekem már nyilvánvalóvá vált volna ezekből:

-Nőt sosem vittem haza. Konkrétan 1 db barátnőmet nem látták még.

-És kijelentettem,hogy nem fogok megnősülni!

2018. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
87%

Én nem vagyok meleg, de azért hozzászólnék.

Szerintem tök őszintén valld be, pl. hogy tetszik valaki, mesélj róla, haja milyen, alakja... aztán egyszer csak nyögd be, hogy amúgy nem lány.. :D

És ha azt hiszik viccelsz, mond hogy ez teljesen komoly. Ha szeretnek, elfogadják. Lehet nem örülnek majd neki, de támogatniuk kellene mindenben...:)

2018. máj. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Amíg nem vagy független tőlük, addig én csak akkor mondanám el, ha biztos lennék benne, hogy elfogadják. Én 22 voltam, amikor elmondtam, de addigra már önfenntartó voltam és külön éltem.. azt gondoltam, hogy még ha nehéz is lesz elfogadniuk, biztos jobban szeretnek annál, mint hogy ebből tartós probléma legyen. Aztán kiderült, hogy tévedtem. Kb. akkor beszéltünk utoljára, azóta nem tudom mi van velük és ők sem rólam..


28f m

2018. máj. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Sohase mondd el, mert megbánod. Az emberek rosszak. Élj titokban, s nem esik bántódásod.
2018. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Az elején én is azt gondoltam, mint az előttem szóló, de nem elhet egy egész életet titokban leélni.. kész paranoia. Minden csoda 3 napig tart, amúgy senkit nem érdekel az egész.
2018. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Szegeny #5, nagyon sajnallak. Az ilyen emberek nem nevezhetok szuloknek. A beteg tarsadalom szegyene, hogy ez megtortenhet. 25/F
2018. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!