Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha a saját...

Mit csináljak, ha a saját apám teljesen lejáratott a városba ahol élek, én pedig ezt nem tudom feldolgozni? (Bővebb lent.)

Figyelt kérdés

Körülbelül 5 éve nem beszélek apámmal, mert megszakította velem a kapcsolatot.

Azóta engem és anyát teljesen lejaratott kitalálgatott minden félét rólunk, az emberek pedig elhiszik neki..

Én egy szerény, csendes lány vagyok, és ezért azt találta ki, hogy én tiszteletlen és undorító viselkedésű vagyok, tiszteletlenül viselkedtem vele és a nőjével stb, holott egy rossz szóval nem bántottam, inkább ők engem…

Ő összejött (azóta mar össze is hazasodott) egy olyan “nővel” aki tiltja a családjától és minden követ megmozgat annak érdekében, hogy csak vele foglalkozzon, ne kelljen menni szülőkhöz, testvérhez, egyébként az anyja (vagyis a mamám) bele is betegedett ebbe és nem sokkal utána meg is halt sajnos.:(

Ez már lassan 8 éve így megy, múltkor számon kért nagynéném vagyis az ő testvére, hogy miért telefonálgatok én meg hogy mire jó ez nekem, hogy ilyen szövegekkel hívogatom és hogy szegyelhetnem magam stb én meg csak így állok, hogy mivan miről beszel?!

Mondja, hogy a telefonra le lehet tölteni ilyen alkalmazást, amivel lehet szöveget mondani hivasba vagy mi, aminek én a létezéséről sem tudtam, mert sosem érdekeltek ezek a dolgok és hozza teszem, hogy ENGEM HIVOGATOTT VALAKI ILYEN SZÖVEGEKKEL! És ezzel lebuktatták saját magukat, hogy ők zaklattak engem a SAJÁT GYEREKÉT!

Szétszórta itt a városba ahol lakom, hogy én zaklatom őket micsoda neveletlen vagyok stb ÁRTATLANUL. És így néznek rám az utcán. És az a legrosszabb az egészben, hogy esélyem sincs megmagyarázni senkinek semmit sem.

Tényleg ennyi egy ember becsülete?!

Anyáról szetszorta, hogy mindenkivel lefeküdt stb, holott ő csalta meg anyát, anya azóta sem volt senki mással rajta kívül, meg hogy csak a pénz a fontos neki meg mindenkit kihasznál pénzüket meg mindenhogy mikor ez FORDITVA VAN neki számít csak a pénz, meg még elég durva dolgokat terjesztett rólunk, amiket inkább nem is szeretnék már leírni..

Amikor kisgyerek voltam minden héten ivott, nem törődött velem úgy nőttem fel hogy egy jó szava nem volt hozzam csak kiabált velem sőt valamikor meg is rángatott.

18. Születésnapomra és a sikeres érettségimre azt kaptam tőle ajándékba, hogy levette a gyerektartást es nagynenem képéhez is vágta üvöltve, hogy “alig várja hogy betöltsem a 18-at egyből leveszi a gyerektartást”..

Én ezeket ennyi év után sem tudom feldolgozni minden nap eszembe jut, idegelem magam, rágódok rajta stb..

Tényleg olyan durva dolgok történtek, hogy nem is szeretném részletezni, akkor nagyon hosszú lenne.

Szerintetek mit csináljak, hogy ne bolonduljak már bele teljesen?😪



2023. márc. 27. 16:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Az ne foglalkoztasson, hogy mások mit gondolnak. Nem ismernek, nem az életed részei, teljesen mindegy, hogy mit hisznek rólad, ennek semmiképpen sem kéne befolyásolnia az életminőséged. Fókuszálj azokra, akik fontosak az életedben. A hulladék apádhoz kötődő traumáid feldolgozásához viszont kérj szaksegítséget (pszichológus terapeuta formájában), ha évek óta rágódsz akkor egyedül nem fogod tudni feldolgozni, egy jó szakember viszont segíthet benne. Ne várd meg vele a 30-at, mert akkor csak nehezebb lesz.
2023. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
Engedj meg néhány kérdést! Mekkora városban élsz (lakosság száma)? Mivel foglalkozol? Mivel foglalkozik anyukád? Te és anyukád életkora? Vannak barátaitok, jo ismeröseitek ebben a városban? (Ha ugy érzed, priviben is válaszolhatsz.)
2023. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
24%
1-es. "az a “nő” egy prosti, k*rva volt" Ezt nagyon kár volt kiirnod, mert gondolom erre semmi konkrét bizonyitékod nincs. Nem voltál ügyfele. Igy pedig csak az jön ebböl le, hogy csapkodsz, vagdalkozol a semmibe. A te hitelességedet rontod vele!
2023. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Láttunk képeket róla, a saját anyja mondta anyukám nagynénjének, hogy nem talál más munkát, meg hogy Szegeden kint állt meztelen a kamion soron stb.

Csak akkor még nem tudta, hogy kavar apámmal (is).

2023. márc. 27. 19:05
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Rólam egy barátnőm akivel összevesztem, az pletykált mindent rólam. Egy mo cskos fé reg volt. Akkoriban érdekelt, mert sokan neki hittek, pedig en is az a csendes fajta vagyok. Még a mai napig néha napján eszembe jutnak ezek a dolgok. Nem értem az ilyen embereket. Apád 2.

Azóta egyébként megtanultam magasról lefo sni az emberek véleményét meg gondolatait. Akivel nem tartok kapcsolatot az fogja be a po fáját rólam, mert azt se tudja ki vagyok nem is ismer 😃

Te is tojd le ki mit gondol. Nap végén nem velük osztod meg az élményeidet.

2023. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a rongyok nem változnak. Ismerek 2 ilyen nőt, ők is hivatásosak voltak. Hiaba jöttek haza németből meg svájcból, itthon is ezt csinálják. Apad nem akadája ennek.
2023. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A fszt kell velük foglalkozni? Szard le és éld az életed. Majd ha a nő kidöglik mellőle ugyis neked fog kuncsorogni a debil apád, hogy támogassad. Akkoris ignoráld majd légyszi.
2023. márc. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Költözzetek el onnan. Ha akkora a város hogy "mindenki" tudja már a sztorit akkor az csak egy falu igazából.

Kezdjetek új életet máshol.

2023. márc. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell foglalkozni az egybites emberek véleményével. Legyenek boldogok magukban. :D Gondolom már fősulin/egyetemen vagy, így inkább azzal foglald el magad.
2023. márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!