Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan segítsek a drogfüggő...

Hogyan segítsek a drogfüggő gyerekemnek? Anyaként már mindent megpróbáltam,minden hétvégén ahogy leteszi a munkát azonnal elkezdi. Magában itthon csinálja nem mozdul ki sem,már nem bírom..Most még dolgozni sem ment annyira belecsúszott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 18. 12:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
34%
Miután az öltöző nem öltöző, ha egyszer nem öltöznek át ott, hanem simán ruhatár és értékmegőrző, ahol a kamatokat és a táskákat helyezik el a szekrenyekben, simán lehet ott kamera.
2023. ápr. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
93%
Most már ne sajnáltasd itt magad, hogy innentől legyen a te problémád, hiszen kaptál válaszokat, el lett mondva mi a teendő, hogy ki kell b@szni a gyereket. Ha erre nem vagy hajlandó, akkor csak beszélgess vele, hogy jajj, de fiam a drog rossz, légyszi-légyszi ne csináld.
2023. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
80%

Menthetetlen a gyerek is, az “anya” meg pláne…

Még sajnálni sem tudom

2023. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
89%
73.: Lehetséges, hogy az anyja miatt kezdett el drogozni?
2023. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
92%
#74 az itteni válaszaira tekintettel abszolút nem tartom kizártnak, tipik olyan szülő, aki nem képes beismerni, hogy a viselkedésével konzerválja a helyzetet, magyarul “tettestárs”, a viselkedésével támogatja a fiát a droghasználatban. Ezt hívják “ráutaló magatartásos” hozzájárulásnak
2023. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
72%

75.: Hát én az itteni megnyilvánulásai alapján még azt is eltudom képzelni róla, hogy ő is benne van a dologban. Biztos belekóstolt a kristályba egy óvatlan, nem tiszta pillanatában, aztán a dílerrel együtt szedik le róla a pénzt. Közben meg itt játssza az önfeláldozó anyát, alibizik.


Épp tegnap láttam egy videót. Egy orosz feleség panaszkodott arról, hogy tűzifa reményében beköpte a sorozás elől bujkáló férjét, aztán csak 2 jegyet kapott a cirkuszba... Lehet ő is simán is beáldozná a fiát néhány csík kristályért?

2023. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez ugyanaz a troll, aki a szerencsejátékos kérdést is kiírta pár hete, hogy ő tippmixből fog megélni
2023. ápr. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
100%
Ragd ki, azt majd rájön... Nehéz, de muszáj
2023. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!