Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a 18...

Mit szólnál ahhoz, ha a 18 éves fiad sminkelné magát, lakkozná a körmét és lenne neki szemöldök tetoválása?

Figyelt kérdés
Zavarna, hogy ezek főként nőies dolgok és a nők szokták általában csinálni?

2023. ápr. 20. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
33%

#11


Mire alapozod azt, hogy a TEK-esek közt sok a meleg? Kitalálni én is tudok sokmindent amivel aztán tudom a saját ökörségeim alátámasztani.

2023. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
85%
Alighanem kiröhögném, de csinálja ha akarja. A szemöldöktetoválás még a nők többségén is hülyén néz ki, de nem baj...
2023. ápr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
29%

#12 Hát ez az, de manapság tök normális legalább is a fekete körömfestés magukat heterónak valló férfiakon is. Amikor mondtam, hogy egy férfi nem festi a körmeit még engem támadtak le, szakállamra mondták, hogy chewbacca vagyok.

Meg múltkor egy csillogós profilképű lila hajú papagáj fejű gyerek b**izott le engem xdd amikor a gyerek 60kg vasággyal.

Azért van öniróniája a mai világnak.

2023. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
37%

"Egy hetero férfi mi a bánatos f**ért lakkozná a körmét vagy sminkelné magát?" Vannak férfi sminkek is: nem olyan rikítók persze mint a nőknek. Lakkozott körmű pali meg sok van, bár általában színtelent használnak, nem hupililát meg pinket...


[link] ugyanaz a pali az egyik oldalon "sminkkel" Nem egy transzvesztita a csávó...

2023. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
40%
11. Kiss, David Bowie, Ozzy Osbourne..gondolom ők is melegek szerinted. Mindig is az önkifejezés egyik eszköze volt. Nyilván nagy százalékuk nem heteronarmatív síkon éli az életét, de ez a smink=meleg akkora tájékozatlanságot tükröz.
2023. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
83%

#16


nem hinném, hogy a Kiss zenekar tagjai a hétköznapokban is fehérre mázolt arcban mászkálnának.

ez egy performansz, nem a kisboltba járáshoz festették ki magukat

2023. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
34%
17. És? Miben változtat a tényen, hogy festették az arcukat és a körmüket? Egy világ látja őket sminkben az ok, de a kisbolt? Na ott meghúzzuk a határt.
2023. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
69%

lelett írva, hogy ez egy performansz, előadás

olyan mint amikor egy hetero színész eljátszik egy meleg szerepet


"csak úgy" mi a bánatért viselkedne/öltözködne egy amúgy hetero férfi feminin módon?

2023. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
52%
Ha így érezné jól magát a bőrében, én hagynám. A lényeg, hogy jól érezze magát és ne tegyen magában és másokban kárt.
2023. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
45%
Köröm megvolt, túléltük.
2023. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!